Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA (/showthread.php?tid=1305)



RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Dołas - 27-10-2013 22:10

dziś wreszcie naklejone forumowe wlepki x2 Smile przód maska , tył szyba klapy Wink


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - __ArroW__ - 28-10-2013 10:40

(27-10-2013 21:24)G.T. napisał(a):  -nowy plastik przy dzwigni recznego, ten co trzyma sprezynka i odpowiada za odbijanie dzwogni (o dziwo brak zamiennikow, ori w VW całe 7 zeta Smile )

Niby cena niska, ale czy opłacało Ci się dawać po raz kolejny plastikowy element? Wink ja dotoczyłem sobie u pobliskiego tokarza za jedyne 10zł, ale odliczając paliwo i czas jaki musiałbym czekać na plastik w ASO wychodzi na to samo Wink

[Obrazek: qi2o.th.jpg] [Obrazek: t0jy.th.jpg]


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Czerwony - 28-10-2013 21:13

U Kolegi Stefano rozbudowany dogrzewacz do postojowego. Nie mogę się doczekać zimy...


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - G.T. - 28-10-2013 22:32

(28-10-2013 10:40)__ArroW__ napisał(a):  
(27-10-2013 21:24)G.T. napisał(a):  -nowy plastik przy dzwigni recznego, ten co trzyma sprezynka i odpowiada za odbijanie dzwogni (o dziwo brak zamiennikow, ori w VW całe 7 zeta Smile )

Niby cena niska, ale czy opłacało Ci się dawać po raz kolejny plastikowy element? Wink ja dotoczyłem sobie u pobliskiego tokarza za jedyne 10zł, ale odliczając paliwo i czas jaki musiałbym czekać na plastik w ASO wychodzi na to samo Wink

[Obrazek: qi2o.th.jpg] [Obrazek: t0jy.th.jpg]

przyznaję, że ładnie to u ciebie wygląda, ale z drugiej strony 7zł na kolejne X lat to nie majątek Smile , przecież nie rozpina się tego co tydzień Smile


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - grażyny - 29-10-2013 11:14

A ja nie wczoraj ale do swego SHARANKA dołożyłem tempomat , sterowanie radiem przy kierownicy, spryskiwacze kompletne reflektorów , mam lampy z soczewkami ZKW (Xenony) , no i ostatni nabytek pierwszy raz zobaczyłem że w naszych autach jest taki bejer dodatkowy schowek który montuje się nad orginalnym schowkiem we wgłębieniu deski rozdzielczej po prawej stronie przed pasażerem -to fotka poglądowa , http://otomoto.pl/volkswagen-sharan-1-9-tdi-131-km-C31004125.html .
Pozdrawiam


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - wesol - 29-10-2013 18:09

te ksenony to raczj enie masz legal bo w przedliftach nie bylo czegos takiego na wyposazeniu i raczj enikt nie robi do tego modelu oswietlenia xenonowego.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - tomekiewa - 29-10-2013 20:08

Dobra może nie akurat dziś ale pozbyłem się dogrzewacza ebera a w jego miejsce wskoczyło webasto Termo top C w roli pełnego ogrzewania postojowego. Zabawy było troszkę przy budowie mocowania pod ori otwory montażowe po eberku ale z sukcesem jedyną rzeczą jaką wykożystałem z eb era to instalacja paliwowa. kolejną zabawą była kabloteka (wiązka robiona od podstaw)webasto oraz podanie sygnału do climatronica i zasilenie wentylatora nagrzewnicy. pełen sukces już po testach teraz zima mi nie straszna!!!!Czas pracy ok.2 popołudnia i 4 browarki hihi!!!


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - dmusek - 29-10-2013 21:44

Zmieniony filtr paliwa.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - patryk199112 - 30-10-2013 00:08

Obszyłem kierownice,mieszek i gałke zmiany biegów. Umyłem szarika i wypolerowałem Kierownica wyglada tak http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f420c820c1c76f23.html


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Czerwony - 30-10-2013 00:18

(30-10-2013 00:08)patryk199112 napisał(a):  Obszyłem kierownice,mieszek i gałke zmiany biegów. Umyłem szarika i wypolerowałem Kierownica wyglada tak http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f420c820c1c76f23.html

Staranna robota Kolego. Niech służy długo i szczęśliwie!