Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA (/showthread.php?tid=1305)



RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - marqss - 05-10-2013 14:02

(05-10-2013 07:04)wesol napisał(a):  
(04-10-2013 23:37)marqss napisał(a):  Zamontowane po regeneracji w Motomax'e obie półosie i podpora.

Motomax nie regeneruje polosi oni je robia od nowa. Zreszta na forum juz sie jeden sparzył na ich robocie.

Wysłałem do nich moje półosie i podporę. Wróciły te same sztuki (miałem zaznaczone) z wymienionymi elementami które były zużyte. Na podporze został wykonany nowy wielowypust. O Motomax'ie słyszałem i czytałem (nie tylko na naszym forum) dobre opinie.

Co do tego, że ktoś się sparzył na Motomax'ie to myślę, że każdemu może się zdarzyć bubul.

Lepiej zrobić półosie w Motomax'ie niż zakładać jakieś podróby z All....o, kumpel do Galaxy zakładał już kilka razy takie półosie i podpory. Robi to średnio co pól roku bo nie wytrzymują więcej niż 20tyś km.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - przemo - 05-10-2013 14:02

Hmm, wczoraj wizyta na myjni, polerka ręczna ( wykonana własnoręcznie), na dziś planów brak a jutro planuję pranie tapicerki.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - raventes - 06-10-2013 09:01

Przeglądnąlem zawieszenie ( przód + tył ) w poszukiwaniu wszelkich luzów i nieprawidłowości ale mimo usilnych starań nic nie znalazłem Smile


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - piotto0 - 07-10-2013 23:28

(05-10-2013 07:04)wesol napisał(a):  
(04-10-2013 23:37)marqss napisał(a):  Zamontowane po regeneracji w Motomax'e obie półosie i podpora.

Motomax nie regeneruje polosi oni je robia od nowa. Zreszta na forum juz sie jeden sparzył na ich robocie.

Regenerują polosie oryginalne - "wzmacniają" je ( dają dłuższy "frez" ). ok. 2 lata temu jak jeszcze nie było tyle zamienników na alledrogo i innych chińskich wynalazków to była jedna z nielicznych firm które były naprawdę polecane przez tunerów - czy też ludzi którzy w tym siedzą.
Sam tam dawałem półoś 2 lata temu. Śmiga idealnie, ostatnio sprawdzałem - zero luzów. Auto niuton i moc w sygn.
Znajomy robił też tam ok rok temu i wszystko malina. Tylko jemu jego regenerowali. A ja nie mogłem nie mieć auta więc kupiłem "ich" zregenerowaną i wysłałem swoją uszkodzoną.

A co do tematu to kupiłem śmieszny wynalazek elm 327 http://www.reach-star.com/images/2013product/ODB2_code_scanner/Vgate_MINI_ELM327_Bluetooth_OBD2_V1.5_/Vgate_MINI_ELM327_Bluetooth_OBD2_V1.5-1.jpg

np. Na androida - do tego uchwyt do telefonu bo tak to siedziała nawigacja, i się trochę pobawię ciekawy jestem co i jak to będzie pokazywało ;-)


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Scrappy - 08-10-2013 19:40

Dziś przegląd Smile Bez zarzutów.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - __ArroW__ - 10-10-2013 00:50

Założyłem dodatkowy wzmacniacz antenowy zasilany 12V co by radio mocniej ściągało, jakoś mnie nie zadawalało dotychczas Big Grin


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - maj0nez - 11-10-2013 22:42

(10-10-2013 00:50)__ArroW__ napisał(a):  Założyłem dodatkowy wzmacniacz antenowy zasilany 12V co by radio mocniej ściągało, jakoś mnie nie zadawalało dotychczas Big Grin

Napisz co i jak i mnie słabo ściąga


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - __ArroW__ - 12-10-2013 02:35

(11-10-2013 22:42)maj0nez napisał(a):  
(10-10-2013 00:50)__ArroW__ napisał(a):  Założyłem dodatkowy wzmacniacz antenowy zasilany 12V co by radio mocniej ściągało, jakoś mnie nie zadawalało dotychczas Big Grin

Napisz co i jak i mnie słabo ściąga

http://allegro.pl/samochodowy-wzmacniacz-antenowy-16db-abasco-okazja-i3567487047.html

taki dokładnie wrzuciłem, montaż banalny, wtyk do gniazda antenowego drugi do radia, a czerwony przewód pod + np z kostki do radia i po problemie Smile


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - RAFFEN - 12-10-2013 12:03

ja nie słucham radia,tam samo gó.wno leci,sam sobie właczam mp3 jakie chce posłuchać. A taki wzmacniacz gdzieś mi leży nie potrzebny.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - sarkrz - 12-10-2013 20:56

kilka dni temu przegląd a dziś tanken do pełna-360zł