Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA (/showthread.php?tid=1305)



RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - m-blue - 28-08-2013 08:22

Kiedy ja będę miał czas, żeby tak dbać o lakier u mnie....Smile czarny jest ładny jak jest wypucowanySmile


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - __ArroW__ - 29-08-2013 10:18

Kupiona i założona nowa kratka środkowa Smile

[Obrazek: 6fjk.th.jpg]

Cena to jedyne 38zł z groszami


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Dołas - 29-08-2013 11:50

a mój udał się do spa elektronicznego na wymianę wiązek w przednich drzwiach Smile bo szaleństwo było z zamkami i szybami Tongue


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - szparag86 - 29-08-2013 19:01

Założona płyta pod silnik, wymieniona rura ssąca turbo ( w starej popękane uszy), naprawiona wiązka w lewych tylnych drzwiach, zamontowane oryginalne radio ford (prosty kaseciak wystarczy, że gra Smile ), podłączone CB (pozostało przymocować uchwyt do fotela kierowcy),założone kratki w zderzak, wymieniony uchwyt na napoje na tunelu , oraz mocowanie daszka przeciwsłonecznego pasażera. Założona dźwigienka otwierania maski (w atrapie). Ustawiona przednia geometria. Umyte i posprzątane.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Sigma_74 - 29-08-2013 20:50

wymieniono oleje, filtry, i mechnizm wycieraczek wyczyszczony Wink

i dalej do przodu koła się kręca Wink


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - kubabike - 30-08-2013 08:53

Wymieniony zacisk tylni z lewej strony + gruntowne odpowietrzenie. Regeneracja na nic sie zdała - wżery na ośce od ręcznego i lał płynem...


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Scrappy - 30-08-2013 13:01

Pociągnięty nowy kabel do anteny CB, kupiłem 7m i jeszcze kawałek uciąłem. Kabel idzie z tylnego lewego rogu dachu, po słupku do lewego boczku, pod boczzkiem, w progach (tam gdzie wężyk do spryskiwacza), nad nogami kierowcy (zaczepiony o coś, żeby nie spadł i do radia.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - empoli71 - 30-08-2013 15:30

Zrobione 4600km w 3 tygodnieUndecided.Wymieniony olej,płyn hamulcowy,filtry,termostat nagrzewnicy .Przegląd klimy.ozonowanie i sprawdzenie szczelności.Założone CB Harry3 i antenka na relingu Sirio Carbonium


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - wesol - 30-08-2013 16:23

(30-08-2013 13:01)Scrappy napisał(a):  Pociągnięty nowy kabel do anteny CB, kupiłem 7m i jeszcze kawałek uciąłem.

Kabel od CB ma scisle okreslona- dobrana dlugość. JEgo sie nie tnie i nie przedluza tak na pałe. Jest poprostu zestojony razem z anteną.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - rodzynek - 30-08-2013 16:28

Mógł uciąć o ile dostroił potem antenę.