Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA (/showthread.php?tid=1305)



RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - spuki1 - 02-08-2013 18:42

Dziś zakupiłem amortyzatory przednie Sachs plus łożyska,poduszki i osłony będzie się jeździło że ho hoBig Grin


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - G.T. - 03-08-2013 06:32

wczoraj wieczorem skonczyla sie pompa sprzegla. Akurat na poczatek urlopu Sad


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Dołas - 03-08-2013 09:56

(02-08-2013 16:00)tomamar napisał(a):  A nad ranem wyjazd na urlop, nad nasze polskie morze. Dokładnie Mrzeżyno.

ja wróciłem w niedziele z Mrzeżyna właśnie , pogoda super i miejscowość również ok , miłego wypoczynku Smile


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - empoli71 - 03-08-2013 10:54

Zatankowany,umyty i zapakowany po dach.O 21 start do PL 1360 kmCoolBig Grin.Urlopu czas zacząćBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Scrappy - 03-08-2013 16:36

Zdjęty zderzak, wyklepany trochę błotnik i drzwi. Jednak drzwi do wymiany, zderzak kiedyś też i kierunkowskaz. Poprawiłem trochę hokej.
Podczas prac:
[Obrazek: min_6b636d280af97ac3311f30bf61b.jpg] Uploaded with fotem.pl


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - wesol - 06-08-2013 14:08

a ja dzisiaj sobie wymyslilem zwalenie skrzyni i wymiane dwumasy, wysprzeglika i uszczelniacza wału. Wlasnie juz skladam autko. Troszke zabawy jest ale rozbebeszenie tego trwalo okolo 3-4 godziny. W sumie topierwszy raz robie to w SGA wiec zawsze to nowość.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - marcyb3 - 06-08-2013 14:09

kolego @wesoł a jakiej firmy zakładasz??


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - wesol - 06-08-2013 14:34

mam dwumas uzywke praktycnzie bez przelotu wiec zakladam taki. Oczewiscie sachsa. Co najsmieszniejsze to ori co sciagnalem jest to zestaw od ASZ BTB. Nie wiem czy ktoś przede mną cos kombinowal czy jak. Choc mi sie wydaje ze to nie bylo nic ruszane. Nie jest w kiepskim stanie ale to co mam jest w lepszym wiec zakladam ten. Wycisk troszke juz ma za sobą wiec poszedl nowy lika oraz uszczelniacz cortego. Srubki tylko wlasnie bylem zakupic do tego zestawu bo mi brakowalo.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - __ArroW__ - 07-08-2013 08:55

Zakupiłem wczoraj łożysko koła przedniego Fag-a, teraz jeszcze zestaw zawieszenia przedniego i działamy Smile


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - wesol - 07-08-2013 14:05

złożony dwumas i skrzynia na miejsce. Autko pracuje poprawnie. Sprzeglo chodzi mięciutko a wysprzeglika juz nie slychac na postoju.