Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA (/showthread.php?tid=1305)



RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - kaskader - 20-06-2013 21:50

Powiem od razu mialem ograniczony budżetUndecided i Firma AB koszt klocki+tarcze 400zl Smile


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Scrappy - 20-06-2013 22:05

(20-06-2013 21:50)kaskader napisał(a):  Firma AB
Czy może AD? Coś takiego? http://allegro.pl/ad-klocki-hamulcowe-opel-vectra-c-signum-przod-i3325753226.html Jeśli tak, to o klocki nie musisz się martwić, są ok, o tarczach nie wiem nic.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Scrappy - 20-06-2013 22:30

(20-06-2013 22:24)stasio59 napisał(a):  scrappy kolego ,, ad ,, to sieć we Francji, oni sprowadzają i tez produkują części do wszystkich aut, wiem i dobrze jest zapamiętać ten skrót, jak się jest we Francji, w razie zakupu części do auta , oni sa w stanie wszystkie części dostarczyć ,no i dobra jest robi to solidnie spotkałem się już z częściami i polecam ,

Oni nie produkują części. To jest sieć hurtowni, a produkty które sprzedają w pudełku ze swoim logiem, to produkty innych firm zapakowane w inne pudełka. Zresztą w Polsce też są chyba w każdym zakątku kraju.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - __ArroW__ - 20-06-2013 22:44

Dziś wymieniony filtr kabinowy Smile i odebrany zestaw, o którym wyżej pisałem jednak małe ale nie ma Covala tylko jest Yato YT-0400 kolega nie miał na stanie więc wziął inny, ale w tej samej cenie.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - marcyb3 - 20-06-2013 23:16

wymieniony pompowtrysk i termostat,została jeszcze klima której nie moge rozwiązać sprawdzałem z godzine lampą ultra i zero wycieków,a klima działa dwa dni po nabiciu,jutro ciąg dalszy walki


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - __ArroW__ - 21-06-2013 08:03

(20-06-2013 22:57)stasio59 napisał(a):  ArroW kolego YATO tez można nimi naprawić autko mam torxy z tej firmy i powiem ze daja rade a dużo ich używam

Nie no jasne, że tak, mam duży zestaw Yato, teraz do kompletu bity i dalej trzeba zbierać narzędzia Wink


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Scrappy - 21-06-2013 21:54

Oliwa + filtr + tuleja na stabilizatorze.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - kaskader - 21-06-2013 22:20

Umyty i posprzatany czeka mnie zmiana koncowego tlumika zamowiony i czekam niestety wymiana dopiero za 2tyg bo w poniedz znow za fajere pozdrawiam Big Grin


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - __ArroW__ - 26-06-2013 09:37

Dziś został zakupiony zestaw montażowy turbosprężarki za 33zł

[Obrazek: pk0q.th.jpg]

jutro montaż Smile


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - robertsalar - 26-06-2013 15:35

W końcu wymieniłem usczelnienia ma PD i nareszcie mam spokój z parkowanie tzn. z odpalaniem jak stoi dziobem pod górkę .Zastanawia mnie tylko co ma wspólnego poziom samochodu ( dziobem do góry lub w dół) z pompowtryskami i dlaczego z górki bez problemu odpalał a pod górkę się zapowietrzał i trzeba było długo kręcić.