Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA (/showthread.php?tid=1305)



RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Scrappy - 16-05-2013 20:17

Jeszcze co Ci mogę doradzić, to zaopatrz się w mniejsze pady, bo na niektórych elementach ciężko dojść takim dużym Wink


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - maly_dawidek - 17-05-2013 11:11

Dziś wreszcie kupiłem i założyłem nowe buciki do mojego szakira. zdjęcia będą w galerii nasze auta jak zrobie po umyciu.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - XySieK - 17-05-2013 21:23

Ale mnie Sharan wkurzył!!! W poniedziałek pospawał mi gośc tą rurke co jest za sterownikiem wentylatorów i nabił klime - wszystko cycuś, chłodzi miodzio, ale żeby nie było za kolorowo to dziś klima sie załączyła ale powietrze takie sobie leci z nawiewów, więc stop - macha w górę - wąż od sprężarki do chłodnicy gorący że go ręce nie utrzymam a ten od chłodnicy do parownika - ciepły a powinien być lodowaty. No to VAGa podpiąłem - błąd sterownika który mi wywala od początku, no ale czort z nim. Patrze dokładnie pod maskę a tam wyciek czynnika na tej rurce grubej co idzie do parownika od chłodnicy.. wrrrrrr.... znów grzebanie przy nim Tongue


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Sigma_74 - 18-05-2013 08:07

dzis rozbieram miedzy dzwiami kable.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - marcyb3 - 18-05-2013 21:24

wczoraj wymieniony kompletny rozrząd


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Czerwony - 18-05-2013 21:59

(18-05-2013 21:24)marcyb3 napisał(a):  wczoraj wymieniony kompletny rozrząd

Możesz podać orientacyjne choćby ceny? Też mnie czeka wkrótce.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - marcyb3 - 18-05-2013 23:58

ja zapłaciłem za pompe wody,pasek i rolki 430zł.pasek z conitech,rolki z INA,a pompa denzo,bo hydraulicznego napinacza nie wymieniałem


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - piotto0 - 21-05-2013 00:14

Dzisiaj polerka samochodu ( Pasta Megs UC + Polerka + Pad gąbka "średni" żółty) - Robiłem to na "szybkiego" nie znikły wszystkie mikro ryski itd ale różnica i tak jest ogromna. Potem jak będzie więcej czasu to będę dopracowywał każdy element po kolei.
Jak teraz przeleciałem część samochodu to tam gdzie zrobione - to widać faktycznie czarny lakier a tam gdzie jeszcze nie to taki jak by matowy... Po polerce już myślę sobie jak ja mogłem jeździć takim matowym autem Big Grin

Fotki( Błotnik + lusterko zrobione - nie ma efektu "lini" bo nic nie oklejałem i na drzwi wjechałem trochę też - ale ogólnie widać różnicę pomiędzy stroną (lewa - prawa)
[Obrazek: QtHJOwWl.jpg]

Kawałek auta przed:
[Obrazek: SE6tbOnl.jpg]
I po:
[Obrazek: LOTrNY9l.jpg]


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - sirius98 - 21-05-2013 00:28

WOW ... niezła robota.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - piotto0 - 22-05-2013 20:51

Dzisiaj wypolerowany dach + drugi raz "dokładniej" wypolerowana reszta samochodu poza przodem bo wczoraj był zrobiony dokładnie.
Efekt ... świetny ! Nie spodziewałem się aż takiego efektu. Po części mogę podziękować koledze Scrappy za "motywację" ( poprzez zwrócenie uwagi że są "swirle" na lakierze i stwierdzenie, że średnio to wygląda Big Grin ) dzięki temu się wziąłem za to szybciej i powiem że naprawdę warto.
Kupiony również szampon Meguiar's Gold Glass Car Wash Shampoo&Conditioner 1893ml.

Tutaj jeszcze fotki z porównania klamki od kierowcy przed i po polerce.

[Obrazek: 2433eAql.jpg]

I po... Smile
[Obrazek: 7q5joNrl.jpg]

[Obrazek: eyIF2ljl.jpg]