Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA (/showthread.php?tid=1305)



RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - maly_dawidek - 07-04-2013 00:37

Witam. Wczoraj uruchomiłem tylne ogrzewanie dodatkowe, i rozebrałem pompke wody aby szczoteczki weglowe wymienic.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Scrappy - 07-04-2013 07:51

m-blue ja miałem mały odprysk i udało się zamaskować czernidłem do zderzaków.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - wesol - 07-04-2013 09:14

m-blue i znowu- mial byc ten sharan taki ideal a tu takie cyrki- rdza/utlenianie sie. To chyba standard z tym ze u jednego w wieksyzm wydaniu u inego w mniejszym.
Co do silnikow to akutar w PL sa robione wszystkie tdi poza 2.5. Tak wiec...


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Scrappy - 08-04-2013 16:55

Umyłem alusy. W tym tygodniu myślę że zdążę już założyć Smile


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - m-blue - 08-04-2013 21:22

(07-04-2013 09:14)wesol napisał(a):  m-blue i znowu- mial byc ten sharan taki ideal a tu takie cyrki- rdza/utlenianie sie. To chyba standard z tym ze u jednego w wieksyzm wydaniu u inego w mniejszym.
Co do silnikow to akutar w PL sa robione wszystkie tdi poza 2.5. Tak wiec...

No widzę, że zapadłem CI w pamięciSmile) co do auta, to na 100% to tylko śmierć i podatki..Smile co do sprawy - reszta tylko zwiększa prawdopodobieństwo, że nie będzie aż tak źleSmile

A reasumując, to się pochwalę, w zasadzie nie zrobiłem w sharanie, ale dla sharana - jeden problem mniej na głowie, więcej czasu dla nowego nabytku - sprzedałem dzisiaj poprzednie autoBig Grin Big Grin Big Grin combo ma nowego właściciela...Smile


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - wesol - 09-04-2013 19:47

ten dysk to w sharanie jest??


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - piwek86 - 10-04-2013 21:10

po 12 h w pracy miałem nocke od 18 do 6 rana pospałem ze 3 h i biegiem do garażu bo szkoda czasu na spanie Smile czwartek piątek poszły podkłady na dach pierw reaktywny na to akrylowy dziś był szlif 1200 na mokro 5 h szlifowania Sad jutro baza i lakier Smile


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Scrappy - 10-04-2013 21:34

(10-04-2013 21:10)piwek86 napisał(a):  po 12 h w pracy miałem nocke od 18 do 6 rana pospałem ze 3 h i biegiem do garażu bo szkoda czasu na spanie Smile czwartek piątek poszły podkłady na dach pierw reaktywny na to akrylowy dziś był szlif 1200 na mokro 5 h szlifowania Sad jutro baza i lakier Smile

Jak skończysz już sharika to pokażesz jak wyszedł? Bo z tego co pisałeś to grube rzeczy planowałeś.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - maly_dawidek - 10-04-2013 22:55

Dziś zrobiłem wreszcie hamulec ręczny, tzn wymiana linek hamulca.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - wesol - 11-04-2013 06:36

umyta szarancza.