Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA (/showthread.php?tid=1305)



RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - mamwi - 10-04-2017 20:01

Też to słyszałem. Ten nowy czynnik jest bardzo wybuchowy. Przecież propanu można nabić i też będzie działać Big Grin


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - K9Darek - 10-04-2017 22:21

No bez jaj z tym propanem. Ile kosztuje nabicie standardowym środkiem żeby takie coś robić.. Ale pewnie ktoś się taki znalazł..


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - wesol - 10-04-2017 23:18

Okolo 100 zl mozna powiedziec. Czasami nawet o 80 a czasami krzycza 150 bo podlaczenie maszynki to juz ze 70 zl plus 100g czynnika to 10-15 zl.


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - ranksichtja - 11-04-2017 07:48

No tak to jest z cenami. Tongue Ja ostatnio wymieniałem tapicerkę (a co mi tam) Big Grin


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - mamwi - 11-04-2017 11:26

(10-04-2017 22:21)K9Darek napisał(a):  No bez jaj z tym propanem. Ile kosztuje nabicie standardowym środkiem żeby takie coś robić.. Ale pewnie ktoś się taki znalazł..

Myślę że na coś takiego to mógłby się tylko jakiś ciapaty porwać. Dodatkowy kilogram do siły rażenia Big Grin


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Blind - 27-04-2017 11:59

Witam wszystkich! Wymieniłem ostatnio rozrząd, świece, olej, filtry i inne płyny... byłaby klima ale kompresor szlag trafił. Pytanie czy szukać używki czy bawić się w regeneracje?


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - PAMONIUSZ - 27-04-2017 12:55

Widziałem gdzieś na alle regenerowane z gwarancją. Teraz będzie dobry czas żeby sprawdzić czy działa i ew reklamować jak cos nie tak. Tylko dokładnie przeczytaj warunki gwarancji.


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Grześ K. - 27-04-2017 14:31

(27-04-2017 11:59)Blind napisał(a):  Witam wszystkich! Wymieniłem ostatnio rozrząd, świece, olej, filtry i inne płyny... byłaby klima ale kompresor szlag trafił. Pytanie czy szukać używki czy bawić się w regeneracje?

Zależy co w tej sprężarce poszło. U mnie sama sprężarka była ok ale poszło sprzęgiełko i przy okazji pasek przypaliło


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - andrew7800 - 27-04-2017 23:27

Ja ostatnio zregenerowałem napęd tylnej wycieraczki bo stanął dęba. Teraz śmiga jak ta lala.Tongue


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Grześ K. - 28-04-2017 09:27

Ja przód rozbierałem jakiś czas temu. Jedna strona mocno trzymała, aż dziw że silnik się nie spalił. Kiedyś w new beetlu to samo miałem, woda i syf wprost na mechanizm leci i te gumowe uszczelki nie trzymają za mocno - wszystko leci na trzpień i po jakimś czasie wycieraczki coraz ciężej pracują.
Co do wycieraczki tylnej to u mnie zniknęła osłonka przy spryskiwaczu. Patrzę w lusterko co się dzieje - płyn nie leci, co jest myślę? Ale patrzę dalej a płyn pięknie leci - ale na wprost na samochód za mną