Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA (/showthread.php?tid=1305)



RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - tolus24 - 29-03-2016 10:18

Witam.

To "coś" to trzypunktowy pas bezpieczeństwa dla środkowego siedziska w drugim rzędzie tyle, że montowany w suficie. Jak spojrzycie na środkowe siedzisko w drugim rzędzie to zobaczycie, że ma ono dwa uchwyty, po jednym po każdej stronie, a nie ma pasa z klamrą, bo w suficie właśnie jest schowany ten pas z dwoma klamrami. W załączniku plik z instrukcji.

Pozdrawiam


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - wesol - 29-03-2016 11:00

Jesli mam byc szczery to wole to starsze rozwiazanie. Prostota i szybkosc zapinania bardzo mi sie podoba.


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - mamwi - 29-03-2016 11:08

Fajny wynalazek. Ależ mi się podoba ta wersja. Ślinię się. HeartHeartHeart


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - wesol - 29-03-2016 12:02

To fakt ale ja podchodzę do tego ze będę to sam naprawial wiec ani automat ani silnik mi nie pasuje. Generalnie marzy mi się przeszczep do takiej budy silnika asv i lekki mod na 180-200 KM. Więcej nie trzeba.


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Czerwony - 29-03-2016 20:50

(28-03-2016 22:30)ULTRA napisał(a):  Co to za "coś na ostatnim zdjęciu zamontowane na podsufitce po prawej stronie.??

Pas środkowego fotela drugiego rzędu.

Edycja: Coś nie halo z wyświetlaniem forum na moim komputerze, bo dopiero po napisaniu mojej odpowiedzi wyskoczyło mi, że pytanie jest już dawno "odpowiedziane". No siary narobiłem...


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - ULTRA - 29-03-2016 20:53

Zalałem dzisiaj silnik MOTUL Specific 5W40 dla PD, filtr KNECHT oraz założyłem alu.


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - mikolaj9248 - 29-03-2016 21:35

Wczorajszego dnia naprawilem mechanizm tylnej wycieraczki bo caly zardzewial ze wzgledu ze, pękł ten plasticzek od spryskiwaczy i sikalo do środka.


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - spraktor - 29-03-2016 21:38

wymieniłem rozrząd, olej i filtr oleju, swoją drogą okazało się ze napinacz jest rozsypany( hydrauliczny)


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - mamwi - 31-03-2016 23:16

Właśnie rozpocząłem przygotowania do prania. Wszystkie plastikowe elementy z siedzeń pozdejmowane, jutro welury wylądują w pralce, a boczki i wykładzina poznają się z karcherem. Szkoda tylko że zagłówków nie da się wsadzić do pralki Sad


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Czerwony - 01-04-2016 09:57

(31-03-2016 23:16)mamwi napisał(a):  Szkoda tylko że zagłówków nie da się wsadzić do pralki Sad

da się Smile tylko pralki szkoda...