Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA (/showthread.php?tid=1305)



RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - wesol - 06-01-2016 23:57

Wtyczki albo kontaktują albo nie. Wysokie bipy nie mają nic wspólnego z tym. Zresztą zależy co to sa te wysokie bipy.
A ja dziś sobie rozebralem rozrusznik w drobny mak. Przeczyszczony, przesmarowany. Smiga jak nowy.


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - J@colo - 07-01-2016 00:54

A ja wczoraj wymieniłem linki ręcznego, przyszły mrozy i mi ręczny zamarzł. Cool


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - ULTRA - 08-01-2016 18:44

W końcu wymieniłem filtr paliwa Big Grin


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - wesol - 08-01-2016 19:20

wymienilem przewód paliwowy i zapodalem nowy zaworek zwrotny. Czy to cos da na odpalanie to nie wiem ale jutro wymieniam pompe tandem jeszcze bo mam takową ale nowszy wypust plus uszczelka bo pociło sie od strony glowicy czyli od strony VAQ. No zobaczymy.


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - manieeek14 - 08-01-2016 20:06

Podtlenek LPG zamontowany,termostat zmieniony wskazówka stoi jak Batorego komin,grzeje aż miło.


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - ULTRA - 08-01-2016 20:54

(08-01-2016 19:20)wesol napisał(a):  wymienilem przewód paliwowy i zapodalem nowy zaworek zwrotny. Czy to cos da na odpalanie to nie wiem ale jutro wymieniam pompe tandem jeszcze bo mam takową ale nowszy wypust plus uszczelka bo pociło sie od strony glowicy czyli od strony VAQ. No zobaczymy.
Tą pompę można jakoś przeczyścić, rozebrać..? u mnie też się trochę poci.


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - marcyb3 - 08-01-2016 21:20

A ja dzisiaj wymieniłem amortyzatory tylne u siebie w TouranieCoolCool


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - wesol - 08-01-2016 22:26

(08-01-2016 20:54)ULTRA napisał(a):  Tą pompę można jakoś przeczyścić, rozebrać..? u mnie też się trochę poci.

Człowiek złożył i czlowiek moze rozłożyć na czesci pierwsze. Mozna przeczyscic, obadac co i jak, uszczleki powymieniac.


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - ULTRA - 09-01-2016 00:09

Tam jest jedna uszczelka czy jak ?, bo u mnie pompa trochę zaysfiona z lewej strony od głowicy i z tyłu(na czarno), ale nie wiem czy to nie czasami EGR pluje dołem i wali na pompę z tyłu.


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - bodzio_r1 - 10-01-2016 00:14

Siemka ja jestem po wymianie dwumasy i sprzęgła oraz piecyk odpalony po dlugiej przerwie