Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA (/showthread.php?tid=1305)



RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - piwek86 - 02-08-2014 17:00

od wczoraj wieczora nastąpił rozkręcanie wykręcanie odkręcanie demontaż wszystkich nowych drogich części jakie w moim są dziś czesc kolejna rozkręcania Smile jeszcze chwila i z sharana zostanie hmm nic Smile zdjęcia części robione na bieżąco będzie szał na olxie Smile


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - wesol - 02-08-2014 17:05

spraktor od 9 do 15stej wyszlo tak mniejwiecej.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - marcyb3 - 02-08-2014 22:40

(02-08-2014 17:00)piwek86 napisał(a):  od wczoraj wieczora nastąpił rozkręcanie wykręcanie odkręcanie demontaż wszystkich nowych drogich części jakie w moim są dziś czesc kolejna rozkręcania Smile jeszcze chwila i z sharana zostanie hmm nic Smile zdjęcia części robione na bieżąco będzie szał na olxie Smile

kolego najpierw wrzuć zdjęcia na forum może najpierw forumowicze wykupią część części do SGA


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Scrappy - 02-08-2014 22:55

(02-08-2014 17:00)piwek86 napisał(a):  od wczoraj wieczora nastąpił rozkręcanie wykręcanie odkręcanie demontaż wszystkich nowych drogich części jakie w moim są dziś czesc kolejna rozkręcania Smile jeszcze chwila i z sharana zostanie hmm nic Smile zdjęcia części robione na bieżąco będzie szał na olxie Smile

Daj linka do swoich aukcji to może coś wybiorę. Alusów nie biorę, jakby były letnie to możee Wink


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - tomalkowy - 06-08-2014 12:20

Wymieniłem osłone maglownicy(prawa strona)
Przy okazji wymieniłem łączniki stabilizatora bo masakra już były


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Scrappy - 06-08-2014 12:56

Wczoraj zalożyłem tapicerkę tylnej klapy i trochę ogarnąłem w środku.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - DuczekiOsia - 07-08-2014 05:51

Wczoraj wymenione

Olej mobil super 2000 Diesel 10W40
Filtr oleju Kamoka
Klocki ham tył RH
Przygotowanie pod montaż alarmu


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - dmusek - 07-08-2014 07:44

Wymieniony czujnik prędkości obrotowej (ABS/ESP) lewgo tylnego koła wraz z plastikową osłonką mocująca go do whacza. Powodem wymiany był pies, który szukał chłodu pod autem. Jak już się wczołgał pod auto to szukał zajęcia. Więc znalazł. Skubaniutki zgryzł cały kabel i osłonkę od czujnika.
Wymieniony na nowy, firmy Ate, czyli taki jak w oryginale. Chińskie zamienniki może byłyby ze 4x tańsze, ale nie ma co im ufać. Raz zadziałają, a raz nie.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Karaś - 07-08-2014 21:10

Wymieniłem wężyki przelewowe,bo stare już nie spisywały się i wymiana wszystkich wężyków podciśnienia. Od kupna Sharana miałem problem z brakiem mocy,a wymiana wężyków była najtańsza,więc zaryzykowałem i dobrze,bo nie dość że większość przepuszczała już to okazało się,że wężyk przy gruszce od turbiny się zsunął Cool. Po wymianie auto śmiga jak szalone - jestem mega zadowolony. Koszt wężyków łącznie 19zł a banan od ucha do ucha Big Grin


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - red - 08-08-2014 08:19

Dzisiaj a w sumie wczoraj umyty, wysprzątany i zatankowany do pełna.