Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA (/showthread.php?tid=1305)



RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Kristobal - 16-07-2014 15:59

(16-07-2014 15:13)DNN napisał(a):  Te oponki sa na deszcz
Dlatego właśnie je kupiłem. Mam założone w drugim samochodzie też Uniroyal deszczowe i nie zauważyłem przyspieszonego zużycia. Jazda na suchym bardzo dobra, a na mokrym rewelacja.Smile


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - wesol - 16-07-2014 17:17

uniroyalki wcale sie nie wycieraja jakos przesadnie szybko. Fajen naprawde sa. mialem kilka kompletów ale generalnie troche na nie popsiaczylem bo te robione w DE bywaja wadliwe i potem drgania są. Zmienilem na falkeny i problemów zero.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - kaskader - 16-07-2014 20:46

Dzis zmieniony filtr paliwa na dodatek podczas krotkiego wypadu na zakupy zgubilem caly plyn z ukladu niestety musialem kombinowac na parkingu i jakos wyszlo wiec Szatan dostal tez nowy G12 pozdrawiam Smile


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - polozei2009 - 16-07-2014 23:59

ja w tym tygodniu zrobilem kawal dobrej roboty :-) w przyszla srode wycieczka do polski na zmiane koloru :-) moze jakis zlocik w okolicach Jeleniej Gory????


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - tomalkowy - 17-07-2014 00:31

wymieniłem zegarek
w koncu wiem jaka godzina


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - sabelART - 17-07-2014 20:21

(16-07-2014 23:59)polozei2009 napisał(a):  ja w tym tygodniu zrobilem kawal dobrej roboty :-) w przyszla srode wycieczka do polski na zmiane koloru :-) moze jakis zlocik w okolicach Jeleniej Gory????

W srode powiadasz?a skad i dokad jedziesz?i w jakich godzinach..


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - polozei2009 - 17-07-2014 21:30

Z Northampton okolo 18 do dover prom mam o 22 i jade do lwowka sl wiec przekraczam w zgozelcu


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - moherydz - 18-07-2014 22:52

@przemo jeździłeś wcześniej na amortyzatorach Kraft czy pierwszy raz je zakładasz? Pytam bo mam tylne do wymiany i się zastanawiam czy zainwestować w KYB, Sachs czy może kupić coś w stylu Optimal, Kraft.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - marcyb3 - 18-07-2014 23:27

(18-07-2014 22:52)moherydz napisał(a):  @przemo jeździłeś wcześniej na amortyzatorach Kraft czy pierwszy raz je zakładasz? Pytam bo mam tylne do wymiany i się zastanawiam czy zainwestować w KYB, Sachs czy może kupić coś w stylu Optimal, Kraft.

ja ostatnio zakładałem KYB kumplowi to dawał po 150 zł szt.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - wesol - 19-07-2014 08:12

optimala i pokrewnych nie polecam zakladac. KYB wydaje mi sie byc trafnym wyborem bo dosc czesto montowany jako ori a poza tym przewyzsza trwaloscia inne znane marki jak sachs monroe itp.