Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA (/showthread.php?tid=1305)



RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - dmusek - 05-06-2014 07:21

Zabawne, to jak wiesz jak podpiac pod klimatronik to pokaż. Upewnie sie wtedy czy dobrze to sobie obmyśliłem. Tongue


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - DDiablo - 05-06-2014 07:51

Ja mówiłem o samym zegarku, ale jeżeli robisz fotorelację z podpięciem postojowego to ok Smile Mój błąd. O ile wiem to w climatronicu podpinasz się pod pin 20 w czerwonej wtyczce, tak jest w instrukcji webasto do rozbudowy eberka, ale nie sprawdzałem tego. A i jeszcze musisz jeden chyba podpiąć.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Uciek - 05-06-2014 08:10

Wpadły dystane na tył 20mm.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - dmusek - 05-06-2014 09:12

Dokładnie jeden idzie pod 20, ale tylko panel wtedy rusza. Jeszcze drugi kabel pod sam wentylator trzeba podpiac.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - DDiablo - 05-06-2014 09:18

A nie do climatronica + po stacyjce? Nie wiem bo nie ogarniałem dokładnie tematu, będę w przyszłości się tym zajmował.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Bogos - 05-06-2014 09:20

(05-06-2014 07:01)DDiablo napisał(a):  Bez przesady a co tam więcej do pokazania Smile Widzę spore zainteresowanie na zegarek jest Smile Nie wiem co za Helmut wpadł na pomysł i zrezygnował z tego zegarka, zostawiając puste miejsce, chyba, że ten zegarek to był jako luksus Big Grin Bogio, kabel prowadziłeś przy szybie czy udało się tymi kanałami w dachu puścić, nad słonecznikiem?
Od klimatronica pod kierą na słupek (lewy) i potem nad słoneczko i do lampki.

(05-06-2014 07:21)dmusek napisał(a):  Zabawne, to jak wiesz jak podpiac pod klimatronik to pokaż. Upewnie sie wtedy czy dobrze to sobie obmyśliłem. Tongue
Całą instalkę robił mi kolega stefo także ja tylko dokupiłem sobie zegarek i sam montaż.Jeśli chodzi o podpięcie co gdzie i pod jaki pin to nie pomogę bo nie wiem dokładnie, ale pod klimatronic sie wpinaliśmy.

Ewentualnie mogę pomóc w podpięciu pod zegarek, jak ktos chce.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - DDiablo - 05-06-2014 14:19

Wsadziłem piny od lusterek do kostki od strony pasażera, tym razem obyło się bez problemów. Może później napiszę how to jak to się robi i na co uważać.

Ech, zacząłem pisać how to byłem już przy końcu i mi zawiesiła się przeglądarka. Napiszę w przyszłości how to.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - wesol - 05-06-2014 21:08

za niewielkie pieniazki zakupilem sobie glowice pompki AL turbo od ASZ i jednomas do AFN'a


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - DDiablo - 07-06-2014 19:09

Podświetlenie schowka pod radiem na czerwono, mogłem dać w sumie 3 ledy a nie 2, ale i tak jest ok.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - sabelART - 07-06-2014 20:15

Zmalowałem znaczek na czarno. Potem spadł deszcz.
[Obrazek: 14366862384_b6d3e22f26_c.jpg]20140607_185256 by sabelART, on Flickr