Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA (/showthread.php?tid=1305)



RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - DDiablo - 11-05-2014 19:52

W ali przeciągnąłem kabel od tylnych szyb i miałem wsadzić wiązkę od fotela kierowcy, ale widzę, że bez zrzucania deski się nie obejdzie, więc chwilowo darowałem sobie.

Podłączyłem na krótko wiwę do mfd2 i działa, w przyszłości podłączę na stałe. Jakość obrazu podobna jak u mnie, ale ze względu na sygnał rgb minialnie lepiej widać małe napisy, jednak obraz jest bardziej wyblakły, ta mi się wydaje na pierwszy rzut oka.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - dmusek - 11-05-2014 20:26

Pogratulowac furmanki Robercie Smile
I kolor jedyny słuszny Wink miliona km i do zobaczenia na drodze Smile


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - red - 11-05-2014 20:33

(11-05-2014 18:35)andrew7800 napisał(a):  
(10-05-2014 21:27)red napisał(a):  Witam
Ja dzisiaj przymierzyłem się w fotelu mojego zakupionego dzisiaj sharana Cool Fajna sztuka, niezły stan i do tego 4Motion Tongue Musiałem się pochwalić Smile
Pogratulować nowego nabytku. Fajne autko.Smile
Nie dziękuję ale cieszę się jak dziecko pomimo że nim nawet nie jeździłem Smile


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - red - 11-05-2014 20:37

(11-05-2014 20:26)dmusek napisał(a):  Pogratulowac furmanki Robercie Smile
I kolor jedyny słuszny Wink miliona km i do zobaczenia na drodze Smile
Zobaczymy się na pewno. Co do koloru to nie mam większych wymagań, liczy się przede wszystkim stan. Jakoś kręci mnie że to czterobut i nie mogę się doczekać jak to będzie latać Smile


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - smok_wawelski - 12-05-2014 16:48

No to ja też dołączam się do gratulacji i życzeń bezproblemowego dopieszczenia i eksploatacji Smile

Czterobucik jest w manualu czy w automacie ?
Tak z ciekawości pytam bo też rozważałem czterobuta pod kątem ciągania budy.
Ale jakoś TDI żaden ciekawy się nie trafił a VR6 czterobut z budą to tak średnio automat chodzi.


Mój koń zaprzęgowy poszedł dziś do gaziarza bowiem kupiony konik miał marne poidełko czyli starego starego miksera
Właśnie przed momentem wróciłem na butach a koniku trwa przekładka na sekwencję z mojej byłej zdechłej Cordoby.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - wesol - 12-05-2014 17:06

nie wiem czy wystepuje tak akombinacja ze 4 mot z automatem. tak jak nie ma BTB 150 konnego w automacie czy innych. Pewnie juz na wstepie wiedzieli ze taki automat dlugo nie pozyje wiec nie pakowali automata do mocnych silników.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - smok_wawelski - 12-05-2014 17:10

Zapytałem z ciekawskości o automat w dieslach bo słabo znam ropniaki,
Jakoś zawsze tak wychodziło mi że B+LPG miałem a VR6 automata znam z Paska tam automat męczył się mocno z budą mieszał i mieszał ale solówką jeździło się fajnie tyle że żarła trochę dużo.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - andrew7800 - 12-05-2014 19:29

Wsuwka zamiast czujnika na podszybie i odpalenie ebera w celu przedmuchania jak co miesiąc.Cool


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - red - 12-05-2014 19:48

(12-05-2014 16:48)smok_wawelski napisał(a):  No to ja też dołączam się do gratulacji i życzeń bezproblemowego dopieszczenia i eksploatacji Smile

Czterobucik jest w manualu czy w automacie ?
Tak z ciekawości pytam bo też rozważałem czterobuta pod kątem ciągania budy.
Ale jakoś TDI żaden ciekawy się nie trafił a VR6 czterobut z budą to tak średnio automat chodzi.
Nie dziękuję
Czterobut w manualu oczywiścieSmile


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - wesol - 12-05-2014 20:12

szkoda tez ze ten naped to nie to co kiedys bylo. tródno tu mowic o napedzie na 4 kola. z drugiej strony przez to tez nieco zmneijszyli spalanie bo kiedys zawsze sie mowilo ze jak na 4 kola naped to pali ze 3-4 litry wiecej.