Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA (/showthread.php?tid=1305)



RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - maciej94 - 28-04-2014 20:12

dzis przyciemniłem przednie kierunkowskazy , boczne tez ni lampy z tyłu jak bede miał fotki do dodam Big Grin


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - andrew7800 - 28-04-2014 20:44

Doprowadziłem cb do stanu używalności. Wyczyszczone, sprawdzone przewody i luty. oraz dokupiony dodatkowy głośnik zewnętrzny. Sprawuje się super i zasięg też ciągnie nieźleTongue.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - piotto0 - 28-04-2014 23:38

Ostatnio w sobotę umyłem samochód... dzisiaj patrzę i cały po kropkowany z soku z drzew tak więc ponownie dzisiaj mycie i parę kropelek na dachu:
[Obrazek: NCkY8aHl.jpg]


Dodatkowo po powrocie z pracy patrzę i w tylnej oponie wbita śruba ... i to na klucz 10'tke ... No kur AngryAngry. Więc zmiana koła na zimowe, letnie wleciało do bagażnika i jutro do wulkanizatora załatać + azotem napompować z powrotem koło...


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - wesol - 30-04-2014 11:05

Dostawałem wydechowej ale zastanawiam się czy nie wykastruje kata i może dec sama rurę nierdzewna aż po końcowy tłumie.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - piotto0 - 30-04-2014 12:07

(30-04-2014 11:05)wesol napisał(a):  Dostawałem wydechowej ale zastanawiam się czy nie wykastruje kata i może dec sama rurę nierdzewna aż po końcowy tłumie.

Też ostatnio myślę żeby wyciąć kata i od niego puścić nierdzewkę do ostatniego tłumika. Tylko bez podnośnika to mogę sobie robić ... więc na razie tylko na planach zostaje, jaką średnicę byś myślał puścić ? Ja myślałem 2,5 - 2,75 cala


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - wesol - 30-04-2014 18:42

srednicy generalnie nie chcialem dawac jakiejs przesadnie duzej bo to wcale nic dobrego.
Nierdzewki sa w dosc bogatej ofercie i wymiary ich sa w mm i stopniowanie co jeden mm plus do tego sa zwykle i bezszwowe, polerowane i nie polerowane oraz z rozna gruboscia. Ja myslalem by dac cos takeigo by przypasowalo mi srednica z jednego i drugiego konca. Poczatek wydechu do kata to srednica stosunkowo nieduza bo zewn to 50 mm dalej kat i z anim juz jest cos kolo 54 czy 56 dalej tez cos kolo 50 czy 52. Tez myslalem o wywaleniu srodkowego i kata. Kata opchnąć za dobra kase. Koncowy tez mozna by dac jakis z nierdzewy ale dobrzeby bylo by byl cichy. Nawet myslalem by to pospawac zwyklym spawem migomatemi po sprawie. Kiedyśzakupilem kawal rury nierdzewnej i mam jeszcze chyba ze 3 czy 4 metry 52 mm jak dobrze pamietam i spawalem elektrodami tez nierdzewnymi ale mysle ze to przesada.

Martwi mnie raczej to ze ten wydech nie jest taką prosta rurą tylko troszke powyginany.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - RAFFEN - 30-04-2014 19:26

W tygodniu zostały pomalowane wneki felg na czarno, a dzisiaj zamontowalem w drzwiach takie logo,projektor http://img03.allegroimg.pl/photos/oryginal/41/98/20/74/4198207462


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - kaskader - 30-04-2014 19:51

Fajny bajerek ten projektorBig Grin


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - RAFFEN - 30-04-2014 21:16

Właśnie byłem popatrzeć jak świeci w nocy,Powiem tyle ZAJEBIŚCIE.Efekt fajny robi wrażenie na żywo.Big Grin
Jeszcze rok temu były po 150zł więc były za drogie,teraz są dużo tańsze więc się skusiłem.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - sabelART - 30-04-2014 21:30

Daj foto bo tez sie na nie czaje troche Wink