Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA (/showthread.php?tid=1305)



RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - goozik - 23-01-2014 21:19

Dlatego właśnie opróżniłem Marcin,natomiast niegaszenie popierosów jest najczęstszą przyczyną pożarów...Big Grin


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - marcyb3 - 23-01-2014 21:55

ja pale w samochodzie ale nigdy w zadnym samochodzie jakim miałem nie otrzepałem nawet popiołu,u mnie popielniczki służa do drobny na jakąś kawe itd,a nie do papierosów Big GrinBig GrinBig Grin


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - red - 23-01-2014 22:34

zmieniłem żarówki na osram night breaker +110%


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - goozik - 23-01-2014 22:50

Zakląłem dzisiaj soczyście w moim....
jakaś "pani" zatrąbiła za mną ,bo chciałem zaparkować jak gość wyjeżdzał ,czekała może 6sek,a jak zawsze przy takich manewrach mam właczony kierunkowskazSad
A sama pewnie- jak wiele "pań" włącza migacz ,zaraz po wciśnięciu pedału hamulca i zapewne lepiej parkuje... co za ludzieHuh


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Scrappy - 25-01-2014 20:04

Odpaliłem Big Grin Big Grin Temperatura -12*C, jak zwykle jednokrotne podgrzanie świec, odpalił jak przy +10. Aż sam byłem zdziwiony Big Grin


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - przemo - 25-01-2014 20:42

Mój przy -19 odmówił posłuszeństwa niestety... aku dał [automat-usunięto wulgaryzm] i tyle...


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Czerwony - 25-01-2014 21:50

(25-01-2014 20:42)przemo napisał(a):  Mój przy -19 odmówił posłuszeństwa niestety... aku dał [automat-usunięto wulgaryzm] i tyle...

Wieczne jest tylko pióro Sad

Przy takich temperaturach trzeba aku brać do chaty jak się nie jeździ dłużej niż 2-3 dni. Już nawet bez ładowania może być, jeżeli tylko w baterii jest jeszcze trochę życia.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - piotto0 - 28-01-2014 00:09

W sobotę go umyłem ... bo był tak usyfiony od soli że szok. Dzisiaj już jest prawie tak samo brudny, ale co zrobić trzeba walczyć.

Do tego w sumie nie zrobiłem "w" ale "dla" mianowicie kupiłem kabelek do VAG'a ( Interfejs USB VAG KKL Polski ). Ściągnąłem VAG-COM'a 409.1 i będę się uczył pomału Big Grin. Głównie zależy mi na sprawdzeniu pompo-wtrysków. Zobaczymy jak to wyjdzie.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - red - 28-01-2014 08:53

nowy aku centra plus 95Ah - wreszcie rano zapalam i już Cool


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - grażyny - 28-01-2014 20:19

stasio 59 to MASZ powód do radosci bo ja dziś stwierdziłem ze dogrzewacz nie działa a w tamta zimę był robiony i [automat-usunięto wulgaryzm] .