Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: ASZ ABT GERMANY
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam
To moje niestety tylko chip . Auto nie hamowane.Big Grin
i zaraz się zaczną posty na forum że się [automat-usunięto wulgaryzm] coś ...
bez przesady lata tak od 2003
i jakoś się nic nie [automat-usunięto wulgaryzm]
to box musi podnosić moc "znacznie":DBig GrinBig Grin
Przyhamujcie Koledzy kapkę:
1/ Słownik PWN
2/ OT
Poczytaj troszkę o ABT
kolejna sprawa to to że komp ma włożone kości , pozabezpieczane przed kopiowaniem a co ważniejsze wbite w briefa.
A jak rozmawiałem z laską od ABT to zrobili i hamowali 10 ASZ dopiero zrobili wersję "uniwersalną"
Jak tylko zrobię 2 masę to dla ciekawości go wrzucę na hamownię . Wtedy pogadamy.
No akurat w tych sterach kosci sie ani nie wyciaga ani nie wklada. Wszystko sie robi po kabelki i to dosc prostackim sprzetem. Czekamy na wykres bo tak to wrózenie z fusów. Aha i ja tez mam zabezpieczone softy przed kopiowaniem a wszystko po kablu bylo.
Podoba mi sie ztwierdzenie - 10 zart jakis ? Czekam na wykres
Panowie zapodaje pełen zrzut sterownika z mojego ASZ. Zrobiony w de przez ABT. Sterownik posiada nalepki ABT. Soft zgrany własnoręcznie. Jest to komplet Flash + Eeprom. Dzięki temu można zrobić kopie sterownika do testów. Do programowania Flasha potrzebujemy Galletto 1260 (robi automatycznie sumy kontrolne) lub MPPS (należy przeliczyć w programie sumy kontrolne) natomiast do eeproma wystarczy Commander 1.4 zrobionego przez chińskie małe rączki. Nie będę opisywał procedury flashowania bo ten kto nie wie to i tak będzie miał problem a ten kto ma dwa kable zna też procedurę...

NATURALNIE NIE BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA WYRZĄDZONE KRZYWDY, NIKOGO NIE ZMUSZAM ORAZ NIE ZACHĘCAM DO WGRYWANIA TEGO SOFTU.

Auto ma się dobrze i śmiga jak wariat. Wciąż jest w moim użytkowaniu na stanie.

Oto wykres:

[Obrazek: laShxkg.jpg]

Nie oczekuje pochwał czy też komentarzy typu "[automat-usunięto wulgaryzm]" itp to pliki tylko w celu informacyjnym, kto chce testuje


https://mega.co.nz/#!sE401RrC!xofibQ5q4g...cDEcGpY6Jg
witam
kolego kowalwalcz ile ci pali ?
hamowałeś go ?
Stron: 1 2
Przekierowanie