Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Winda koła
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
(12-04-2019 09:03)zdroyek napisał(a): [ -> ]czy ten gościu robi calą winde czy tylko jakis zestaw naprawczy i do niego np trzeba miec swoją winde ? Mam polifta wiec plastikowe bebechy - czy wystarczy że kupie od niego ten zestaw czy jeszcze coś musze dokupować ?

Zestaw naprawczy trzeba mieć windę dodatkowo poza zestawem możesz mieć nowa linke, nowy uchwyt i widelec, zreszta numer jest można się wszystkiego dowiedzieć.
Wesol powiem tak padła mi winda ( zębatka) wymieniłem to padł nawijak linki (tez plastikowy) założyłem zestaw naprawczy plus dodatki = ŚWIĘTY SPOKÓJ ;-)
Tak to też się trafia. Dlatego rozebrać, zobaczyć jak to tam wygląda i wtedy części zamawiać. Jak reszta sprawna i dobrze nasmarowane będzie to myślę że starczy do końca żywota auta. Teraz te auta warte są tyle co silnik, skrzynia, dogrzewacz i jeszcze może parę gratów. Trzeba oszczędzać kasę.
a ja rozebrałem wczoraj swoją winde , tą starą z przed lifta , powodzenia zycze temu co ją naprawi , zaprasowany trzpień , sprężynki na bolcach , dramat, chyba lepiej kupić ta nowszą z polifta i naprawić
Podepne się tutaj. Winda z przed lifta pasuje to polifta? Mówią że solidniejsza? Normalnie wymienił bym zębatkę. Ale nie ma wogole u mnie windy
Tak pasuje i jest solidniejsza tyle że ona naoewni najmniej to ma 23 lata lub więcej.
Zdaje sobie sprawę. No cóż coś trzeba poszukać i założyć. Dzięki za odpowiedź Smile
Stron: 1 2 3
Przekierowanie