Wątek zamknięty
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena President William - i inne propozycje alternatywne
02-09-2014, 21:05 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-09-2014 17:19 przez smok_wawelski.)
Post: #1
Ocena President William - i inne propozycje alternatywne
Witam mam pytanie czy president william to dobry wybor nie znam sie na tym wiec prosze o rade kogos kto ma jakie pojecie na ten temat:
Bardzo mi sie podoba ale nie wiem czy jest funkcjonalne
http://allegro.pl/cb-radio-president-wil...67146.html
Reklama

03-09-2014, 00:08 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-09-2014 00:10 przez sp6qkx.)
Post: #2
RE: Prosze o poradę, radio President William
Moja ocena - Radio nie jest złe ale i nie jest warte tej kosmicznej ceny bo za te $ można kupić dość dobry sprzęt z SSB i innymi bajerami .
Jak dla mnie to żadną rewelacja która nie jest więcej warta niż 300zł ..
Ciekawostką jest z Gwarancją Smile - Pisze 5 Lat gwarancji a na dole opisu - Gwarancja 24 Miesiące
czyli 5lat = 24 Miesiące ?? Smile .

Pozdrawiam



03-09-2014, 01:56 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-09-2014 01:59 przez smok_wawelski.)
Post: #3
RE: Prosze o poradę, radio President William
Moim zdaniem zapłacisz za "wodotrysk" w postaci wyświetlacza na mikrofonie, cena faktycznie tak jak pisze kol. sp6qkx jest zbliżona do ceny porządnego radia - to cena około Presidenta Jacksona. Nie wdaję się w parametry tego Williama
Czy to wygodne w aucie - może i tak ale jeśli chcesz używać jako antymiśka - cena chora. Praktycznie w aucie użyjesz 19-tki oraz 2 kan w górę 2 kan w dół - to idzie zrobić spokojnie na słuch mając zmianę kanałów w gruszce - i do auta wystarczy radio za 200-300zł. Radzę nadwyżkę przeznaczyć np. na porządną antenę - ale kieszeń Twoja to i Twój wybór Smile



Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom - St. Żeromski
[Obrazek: stopka.png] - Pozdrawiam - moja www
- kontaktować się ze mną proszę przez e-mail
03-09-2014, 03:48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-09-2014 04:05 przez maly29.1984.)
Post: #4
RE: Prosze o poradę, radio President William
Czyli lepiej kupic zwykle cb za 300zl i lepiej bedzie smigacBig Grin
A jesli chodzi o cene tego williama to maoge go miec duzo taniej bo jeszcze nie oszalalem zeby zaplacic 1000 zl za radio
pytanie czy te parametry sa warte kasy okolo 500zl?
03-09-2014, 05:45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-09-2014 05:49 przez smok_wawelski.)
Post: #5
RE: Prosze o poradę, radio President William
Powiem obrazowo tak: nie sposób Ci doradzić czy masz kupić vw-Polo czy Sharana czy ciężarową Scanię lub autobus Neoplan - nie wiedząc co chcesz tym wozić.

To zacznijmy od tego:
- jakie zastosowanie ma mieć radio ?
- na ile potrzebny Ci wyświetlacz na mikrofonie ?
- czy ma to być ładny bajer czy są inne przesłanki/potrzeby ?
- czy chcesz to radio upchnąć w sposób niewidoczny
- jakie jest Twoje zaawansowanie w dziedzinie CB

Następnie proszę odpowiedz czy powiedzą Ci coś wartości wyrażane w sposób fachowy, czy chcesz aby tłumaczyć to w sposób prosty nie wdając się w zawiłości techniczne ?
Określ możliwie jak najprecyzyjniej Twoje potrzeby i preferencje - wtedy postaram się doradzić.

Przykładowo:
Za 500zł kupisz np. nowego Harego z 5lat gwarancji AM/FM
Za 250zł kupisz zupełnie przyzwoite TTI AM/FM z multistandardem i 2 lata gwar.
Za 1000zł. kupisz Jacksona AM/FM/SSB nowego z gwar. 2 lata



Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom - St. Żeromski
[Obrazek: stopka.png] - Pozdrawiam - moja www
- kontaktować się ze mną proszę przez e-mail
03-09-2014, 21:02
Post: #6
RE: Prosze o poradę, radio President William
Dzieki kolego za rady dzisiaj troszke podzwonilem i kazdy mi poleca presidenta johnny3 i mysle ze to na moje potrzeby wystarczy i nie zajade tego sprzetuBig Grin
04-09-2014, 16:43 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-09-2014 16:47 przez smok_wawelski.)
Post: #7
RE: Prosze o poradę, radio President William
Stasiu wszystko cacy - uważam CB za rzecz dobrą, przydatną, pomocną i pozwalającą zaoszczędzić w warunkach drogowych.
Abstrachuję od mojego blisko 20 letniego hobby aby nie przedłużać posta - bo to trochę inne CB Smile
Ale tak na prawdę to ja Koledze nic nie poradziłem - przytoczyłem jedynie przykłady cen. Nie sposób dobrze doradzić dopóki Kolega nie poda swoich preferencji - sorry nie chcę nikomu zagladać w kieszeń ale dobrze byłoby też określić budżet na kpl. radio + antena - wtedy dopiero można celniej doradzić.
Jedna rada już teraz kol. maly29.1984 - jeśli podzwoniłeś po sklepach - podchodź do tych rad ostrożnie - sprzedawca nie jest obiektywnym doradcą - aczkolwiek i takowi się też czasem zdarzają ale w obecnych realiach uważam że rzadko a każdy sprzęt można zajechać jeśli się go eksploatuje niewłaściwie - tu największe zagrożenie to źle zestrojona antena na to uczulam, poczytaj warunki gwarancji - b. często gwar. nie obejmuje uszkodzenia (spalenia) końcówki mocy - i po mojemu słusznie bo jest to uszkodzenie w większości przypadków z winy użytkownika.



Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom - St. Żeromski
[Obrazek: stopka.png] - Pozdrawiam - moja www
- kontaktować się ze mną proszę przez e-mail
04-09-2014, 21:28
Post: #8
RE: Prosze o poradę, radio President William
Kolego pomogles i powiem wiecej napewno masz wieksze pojecie o tych sprawach niz ci co je sprzedaja bo to sa osiolki przeczytac parametry z kartki to ja moge sam w markecie.
A wiadomo jesli pytalem to ten wiliam jest najleprzy ich zdaniem bo drogiBig Grin
Teraz musze wybrac cos do 500zl i mysle ze to rozsadna cena na moje potrzeby napewno napisze co kupilem bedzie to president ale zobacze ktory modelBig Grin
05-09-2014, 02:37
Post: #9
RE: Prosze o poradę, radio President William
Dobre stwierdzenie - najlepszy bo drogi - najlepszy dla sprzedawcy Smile
Spokojnie w tym przedziale kupisz - choć dalej nie napisałeś czy 500 to radio czy radio+antena.
Nie uważam Presidenta za złą firmę, Twój wybór, Twoja kieszeń jak pisałem.
Ale u Presidenta ze 100-150zł to się płaci za naklejkę z napisem President - to nie te czasy starych radii - gdzie Jackson to było klasa radio - zachęcam rozważ jeszcze inne radia, może coś z Unidena to prawie bliźniaki Presidenta.
Z pełnym przekonaniem z mojego uzywania mogę polecać TTI-770 - używam go parę lat, jestem dość wybredny, ma wszystko co potrzeba a kosztuje pół z Harrego.



Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom - St. Żeromski
[Obrazek: stopka.png] - Pozdrawiam - moja www
- kontaktować się ze mną proszę przez e-mail
05-09-2014, 13:41
Post: #10
RE: Prosze o poradę, radio President William
Kolego chce wydac 500 z antena
Ogladalem tti 771 i 881 ktore ty bys wybral bo znasz sie a ja patrze tylko na dane ktore mi za duzo nie mowiaBig Grin
Wątek zamknięty




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  co powiecie o antenie president ml145ms export pomidor 11 6,726 13-03-2023 15:29
Ostatni post: NazarGh

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name