Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Dziwne zachowanie przycisku podgrzewacza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam , czy to normalne że przycisk podgrzewacza działa jak mu się chce?? kilka razy miałem tak że wcisnąłem przycisk a on nie zaświecił się. Czasami sam się zaświeci. Czy to jest z czymś innym powiązane??

Na zdjęciu akurat widać że świeci.
Tak mysle ze chyba zalezne jest od temp i czujnika a tak z innej beczki to niezle napasiony model[/align]
ten przycisk jest od tylnej nagrzewnicy, siłę nadmuchu i temperaturę ustawia się na drzwiami pasażera po lewej stronie (za kierowcą) a tym przyciskiem uruchamia się lub wyłącza
byłem do tej pory pewien że w autach z climatronicem ten przycisk nie występuje
(20-10-2013 21:33)TomKrak napisał(a): [ -> ]ten przycisk jest od tylnej nagrzewnicy, siłę nadmuchu i temperaturę ustawia się na drzwiami pasażera po lewej stronie (za kierowcą) a tym przyciskiem uruchamia się lub wyłącza
byłem do tej pory pewien że w autach z climatronicem ten przycisk nie występuje



jak reguluje?? ja tam nic nie mam na drzwiach poza el.szybą
literówka się wkradła - miało być nad drzwiami
Auta z climatroniciem nie mają tego przycisku. Musi być tam coś innego podłączone, albo ktoś sobie podłączył tak że sygnalizuje kiedy tylna nagrzewnica pracuje.
To juz teraz zgłupiałem, to myślicie że ktoś coś dorobił ?
Na pewno przy climatronicu nie ma tego guzika. Teraz nie wiadomo pod co on jest podpięty, to już musisz samemu sprawdzić Wink
Jest on podłączony pod oryginalną kostkę , nagrzewnica działa z tyłu, tzn wiatraki chodzą i ciepłe powietrze leci z kratek z tyłu. To już całkiem głupi jestem z tego :/
Jak nie wiadomo do czego służy, to trzeba wymontować i obserwować co przestało działać - tak samo, jak ten facet co słotą śrubkę z pępka sobie odkręcił... Wink
Stron: 1 2
Przekierowanie