Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: łożysko w przednim kole
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
oprócz wyżej wymienionych masz jeszcze INA, NSK.
Dzieki panowie w takim razie pewno wezmę FAG lub SKF bo nie chę już tego badziewia co polecają na hurtowniach
FAG !!!!!!!!! i nie będzie problemu Big Grin
dowolne z tych podanych i bedzie okej. Dobrz ejest tez otworzyc takie lozysko i dodac smaru jeszcze.
a czy może ktoś podać nr łożyska przedniego koła do 1.9 tdi 115 po lifcie jest u nas hurtownia może będzie coś taniej niz w sklepie motoryzacyjnym u nas fag 210 zł musze zmienić bo jak na łuku skręcam W Lewo to ewidentnie coś się dzieje w prawym kole to nie do końca jest huk łożyska to bardziej przypomina jęk. Kurde jeżdżę tak już 30tys nic nie narasta na wprost cisza na łuku w lewo robi w prawo cisza mam wibracje od 100 do 170km/h nie wiem już czemu przegub prawy zmieniony smaru dołożyłem bo byłem nad morzem i cała drogę wibrowało dziś po dołożeniu byłem w krakowie też wibruje nie wiem co to robić a jak odkręcałem przegub zauważyłem jakby luz na łożysku Podpory ale nie wiem jak to ugryść mam kosz aluminiowy. Może coś pomożecie
poczytaj na fotum bo bylo o lozysku podpory alu i jak dobrze pamietma o lozykach w piascie też bylo chyba o wymiarach. Cena raczej mocno wygórowana bo w hurtowni lozysk zakupisz za jakies 140 zl.
no 140 to nawet bym się nie zastanawiał ok spróbuje coś znaleść na forum bo źle się tak jeździ.
lozysko kola to sprawdzisz podnoszac do gory nieco auta by mozna bylo swobodnie pokrecic kolem poza tym lapiesz za opone i ruszasz ba boki i potem gora dół jest luz to jest lipa. Jak zakrecisz kolem tez powinno byc slyszalne szumienie. Oczewiscie jak odkrecisz srube centralna z przeguby zewnetrznego to luz bedzie na piascie.
Łożysko pdopory to wydatek okolo 35-50 zl i po sprawie.
szukam na forum wpisalem łożysko żeby było ogólnie i nic ciekawego nie wyskoczyło musze poświecic więcej czasu.
w hurtowni podaj takie wymiary to juz ci dadza to co potrzebujesz:
43x80x38- to jest do kola. Do podpory to wybacz ale nie pamietam ale mam gdzies w piwnicy chyba jeszcze opakowanie po lozysku.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie