Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: OC w link4
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Nie polecam - firma może najtańsza w pierwszym podejściu chętnie kasuje za coś czego nie robi czyli kasuje po 2 latach za OC którego nie świadczyła faktycznie a według polskiego dziurawego prawa ma do tego pełne prawo i oczywiście chętnie z tego korzysta - to chyba główne źródło utrzymania tej firmy. Jeżeli ktoś ma u nich ubezpieczenie i chce zmienić to powinien wypowiedzieć umowę min. miesiąc wcześniej, najlepiej osobiście, wszystkie rozmowy telefoniczne nagrywać, korespondencja tylko poleconym z potwierdzeniem odbioru i wszystko przechowywać ile się da.
Oj, kolega chyba ma złe doświadczenie z Link4, może coś więcej powiesz co Cię spotkało?
wydaje mi się że kolega nie wypowiedział umowy na czas i dlatego jest rozżalony. A wystarczyło na dzień przed końcem ubezpieczenia je wypowiedzieć np: że sprzedało się auto lub zmienia się ubezpieczenie itd.
I tu wystarczy fax i rozmowa z konsultantem a on dla potwierdzenia wysyła na maila jeśli chcesz zaświadczenie o przebiegu ubezpieczenia i że zostało wypowiedziane.
Co do samego OC możesz mieć w najgorszej firmie i najtańszej jak jest na rynku bo i tak te ubezpieczenie nie jest dla ciebie tylko dla tych którym coś zrobisz i to oni będą użerać się z firmą w której ubezpieczyłeś.
Też mam/miałem podobną sytuację. Kupiłem Sharana jak się później okazało z ubezpieczeniem, ale w komisie mi powiedziano, że jest to ubezpieczenie 14 dniowe i samo wygasa. Niestety tak się nie stało i pisząc krótko mam teraz podwójne OC - w MTU z wyboru i w Liberty z głupoty Wink

Jak to się mówi za błedy trzeba płacić no i ja zapłaciłem Undecided i to słono...
W życie wejdą nowe przepisy o ubezpieczeniu OC. Tu można przeczytać sobie coś na ten temat.
to prawda panowie jakie by to nie było ubezpieczenie trzeba je wypowiedzieć i koniec, bo się mozemy mocno zdziwić.
(28-02-2011 09:37)daneczek76 napisał(a): [ -> ]wydaje mi się że kolega nie wypowiedział umowy na czas i dlatego jest rozżalony. A wystarczyło na dzień przed końcem ubezpieczenia je wypowiedzieć np: że sprzedało się auto lub zmienia się ubezpieczenie itd.
I tu wystarczy fax i rozmowa z konsultantem a on dla potwierdzenia wysyła na maila jeśli chcesz zaświadczenie o przebiegu ubezpieczenia i że zostało wypowiedziane.
Co do samego OC możesz mieć w najgorszej firmie i najtańszej jak jest na rynku bo i tak te ubezpieczenie nie jest dla ciebie tylko dla tych którym coś zrobisz i to oni będą użerać się z firmą w której ubezpieczyłeś.

kolego gdybyś wypowiedział umowę tak jak piszesz to jesteś klientem tej firmy choć o tym nie wiesz Cool
dowiesz się po 2 latach od firmy windykacyjnej Confused
Po prostu niektóre ubezpieczenia chyba trzeba wypowiedzieć w dniu zawarcia umowy Big Grin

Jar0883

No już tak jest, że Ci co mają najlepszą reklamę muszą sobie odbić na jakości świadczonych usług. gry strategiczne gry online gry komuterowe
Każdą polise Oc musisz wypowiedzieć ,chyba że sprzedasz komuś samochód i oddasz jemu polise to wtedy to będzie jego broszka.
Polisy Ac nie muszisz wypowiadać .
(27-01-2012 13:24)Jabol napisał(a): [ -> ]Każdą polise Oc musisz wypowiedzieć ,chyba że sprzedasz komuś samochód i oddasz jemu polise to wtedy to będzie jego broszka.
Polisy Ac nie muszisz wypowiadać .
Niestety twoja też on wypowie a tobie i tak przyjdzie do zapłaty juz to przerabiałem na służbowym aucie kupionym od firmy i sprzedanym dalej.
Tak ze musisz powiadomić ubezpieczyciela że odsprzedałeś auto bo to ty zawarłeś umowę.
Stron: 1 2
Przekierowanie