Ocena wątku:
OC w link4
27-02-2011, 01:12 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-03-2011 11:42 przez red.)
Post: #1
OC w link4
Nie polecam - firma może najtańsza w pierwszym podejściu chętnie kasuje za coś czego nie robi czyli kasuje po 2 latach za OC którego nie świadczyła faktycznie a według polskiego dziurawego prawa ma do tego pełne prawo i oczywiście chętnie z tego korzysta - to chyba główne źródło utrzymania tej firmy. Jeżeli ktoś ma u nich ubezpieczenie i chce zmienić to powinien wypowiedzieć umowę min. miesiąc wcześniej, najlepiej osobiście, wszystkie rozmowy telefoniczne nagrywać, korespondencja tylko poleconym z potwierdzeniem odbioru i wszystko przechowywać ile się da.



VW SHARAN 1,9 TDI AUY 4MOTION 2002
S7reklama.pl
PYLONY CENOWE - WYŚWIETLACZE LED - SPRZEDAŻ - MONTAŻ - SERWIS
TUTAJ zamów nalepkę klubową
Reklama

27-02-2011, 18:25
Post: #2
RE: OC w link4
Oj, kolega chyba ma złe doświadczenie z Link4, może coś więcej powiesz co Cię spotkało?
28-02-2011, 09:37 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-02-2011 09:41 przez daneczek76.)
Post: #3
RE: OC w link4
wydaje mi się że kolega nie wypowiedział umowy na czas i dlatego jest rozżalony. A wystarczyło na dzień przed końcem ubezpieczenia je wypowiedzieć np: że sprzedało się auto lub zmienia się ubezpieczenie itd.
I tu wystarczy fax i rozmowa z konsultantem a on dla potwierdzenia wysyła na maila jeśli chcesz zaświadczenie o przebiegu ubezpieczenia i że zostało wypowiedziane.
Co do samego OC możesz mieć w najgorszej firmie i najtańszej jak jest na rynku bo i tak te ubezpieczenie nie jest dla ciebie tylko dla tych którym coś zrobisz i to oni będą użerać się z firmą w której ubezpieczyłeś.



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
28-02-2011, 10:06
Post: #4
RE: OC w link4
Też mam/miałem podobną sytuację. Kupiłem Sharana jak się później okazało z ubezpieczeniem, ale w komisie mi powiedziano, że jest to ubezpieczenie 14 dniowe i samo wygasa. Niestety tak się nie stało i pisząc krótko mam teraz podwójne OC - w MTU z wyboru i w Liberty z głupoty Wink

Jak to się mówi za błedy trzeba płacić no i ja zapłaciłem Undecided i to słono...



[Obrazek: icon1.png]
Zamów klubową naklejkę tutaj!
28-02-2011, 10:39
Post: #5
RE: OC w link4
W życie wejdą nowe przepisy o ubezpieczeniu OC. Tu można przeczytać sobie coś na ten temat.



Staram się pisać poprawnie po polsku.
28-02-2011, 13:44
Post: #6
RE: OC w link4
to prawda panowie jakie by to nie było ubezpieczenie trzeba je wypowiedzieć i koniec, bo się mozemy mocno zdziwić.



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
03-03-2011, 11:48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-03-2011 11:48 przez red.)
Post: #7
RE: OC w link4
(28-02-2011 09:37)daneczek76 napisał(a):  wydaje mi się że kolega nie wypowiedział umowy na czas i dlatego jest rozżalony. A wystarczyło na dzień przed końcem ubezpieczenia je wypowiedzieć np: że sprzedało się auto lub zmienia się ubezpieczenie itd.
I tu wystarczy fax i rozmowa z konsultantem a on dla potwierdzenia wysyła na maila jeśli chcesz zaświadczenie o przebiegu ubezpieczenia i że zostało wypowiedziane.
Co do samego OC możesz mieć w najgorszej firmie i najtańszej jak jest na rynku bo i tak te ubezpieczenie nie jest dla ciebie tylko dla tych którym coś zrobisz i to oni będą użerać się z firmą w której ubezpieczyłeś.

kolego gdybyś wypowiedział umowę tak jak piszesz to jesteś klientem tej firmy choć o tym nie wiesz Cool
dowiesz się po 2 latach od firmy windykacyjnej Confused
Po prostu niektóre ubezpieczenia chyba trzeba wypowiedzieć w dniu zawarcia umowy Big Grin



VW SHARAN 1,9 TDI AUY 4MOTION 2002
S7reklama.pl
PYLONY CENOWE - WYŚWIETLACZE LED - SPRZEDAŻ - MONTAŻ - SERWIS
TUTAJ zamów nalepkę klubową
26-01-2012, 18:51
Post: #8
RE: OC w link4
No już tak jest, że Ci co mają najlepszą reklamę muszą sobie odbić na jakości świadczonych usług. gry strategiczne gry online gry komuterowe
27-01-2012, 13:24
Post: #9
RE: OC w link4
Każdą polise Oc musisz wypowiedzieć ,chyba że sprzedasz komuś samochód i oddasz jemu polise to wtedy to będzie jego broszka.
Polisy Ac nie muszisz wypowiadać .



SHARAN 1.9 TDI 110KM 1998r


http://images.chomikuj.pl/button/Jabol2.0.gif[/IMG][/URL]

http://www.ekobris.pl Sprzątanie biur,hal,osiedli Warszawa
27-01-2012, 14:42 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-01-2012 15:28 przez daneczek76.)
Post: #10
RE: OC w link4
(27-01-2012 13:24)Jabol napisał(a):  Każdą polise Oc musisz wypowiedzieć ,chyba że sprzedasz komuś samochód i oddasz jemu polise to wtedy to będzie jego broszka.
Polisy Ac nie muszisz wypowiadać .
Niestety twoja też on wypowie a tobie i tak przyjdzie do zapłaty juz to przerabiałem na służbowym aucie kupionym od firmy i sprzedanym dalej.
Tak ze musisz powiadomić ubezpieczyciela że odsprzedałeś auto bo to ty zawarłeś umowę.



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name