Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Przystawka na telefon i moduł BT
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Mam u siebie oryginalną podstawkę pod telefon - a właściwie chyba pod uchwyt na telefon z elegancką zaślepką ale zastanawiam się czy montowane były fabrycznie takie zestawy z BT czy tylko zwykłe (gdzie telefon trzeba w uchwyt wsadzić.
Jeśli były BT to gdzie szukać tego modułu? gdzie fabrycznie był montowany?
(telefony nic nie znajdują)
(12-01-2013 03:50)Osiah napisał(a): [ -> ]Mam u siebie oryginalną podstawkę pod telefon - a właściwie chyba pod uchwyt na telefon z elegancką zaślepką ale zastanawiam się czy montowane były fabrycznie takie zestawy z BT czy tylko zwykłe (gdzie telefon trzeba w uchwyt wsadzić.
Jeśli były BT to gdzie szukać tego modułu? gdzie fabrycznie był montowany?
(telefony nic nie znajdują)

ja mam w audiku z blutaczem tak
[attachment=1294]

bez blutacza wyglada tak:
[attachment=1295]

po włączeniu zapłonu i wyszukiwaniu w telefonie znajduje zestaw audi
jeśli wdusisz ten przycisk na dole z ta białą ikoną zacznie do ciebie gadać, u mnie akurat helga po niemiecku... ale dogaduje sie z nią Big Grin
no i jak masz blutacza to telefon w kieszeni z włączonym blutem i go wogle nie wyciagasz, automatycznie się łączy, wybierasz głosowo po wciśnięciu ww przycisku. generalnie świetna sprawa. no i jakość niesamowita a mam porównanie z innymi zestawami dokładanymi nawet oryginalnymi nokii to porażka. w audiku sie gada jakby osoba siedziała obok na fotelu i tez ciebie tak słychać. żadnych przerywań pogłosów czy darcia sie do mikrofonu. wiec jakby ktoś sobie chciał montować to polecam wyszukać taki zestaw wyrwany z angola albo z allegro.
A gdzie sie znajduje modul nie wiem ale bede musial poszukac przed sprzedażą i wyrwac Big Grin
u mnie jest zamontowany cały moduł od telefonu pod siedzeniem kierowcy,ale nie wiem czy działa on również z BT nr 8d0 862 335 b [attachment=1296]u
u mnie wygląda to tak - nie miałem z czymś takim do czynienia ale domyślam się że na to idzie właściwa podstawka, BT się nie ujawnia.
hmmm wyglada jak do blutacza bo kabla ni ma. brakuje ci tylko tej podstawki pod kom a bez niej ni chu chu nie ruszy na pewno, może ktos z okolicy twojej ma to wystarczy na chwile zalozyc a jak nie to szukac po googlach modelu i allegro czesci
mam to samo obok kierownicy + ten moduł pod siedzeniem
Zajrzałem pod fotel - mam ten moduł co wyżej na zdjęciu - on jest chyba bez BT - wszystko wpięte jak należy.

Z tego co gdzieś wyczytałem to do połączenia telefonu sama podstawka (uchwyt) pod telefon jest niepotrzebna - jeśli ma BT- tylko tyle że pełni to rolę uchwytu z ładowaniem. Prawda to?

Nie widzę na tablicy bezpieczników ikonki która by wskazywała na telefon - a podejrzewam że musi mieć zabezpieczenie.
mi sie cos kojarzy ze jak ktos kolanem mi zawadzil o przystawke i przestala kontaktowac to nic nie dzialalo, wiec wg mnie bez przystawki nie ruszy...
Dobra, już wszystko wiem. Nie ma uchwytu ori to można to wystrzelić w kosmos. Nie ma BT i nie będzie - bo nie ma takiego modułu ori który by działał z CANem.
Więc trzeba będzie coś wszczepić.
tez nie do konca chyba bo ja pamietam ze rozeznawalem temat i szukalem uchwytu pod inną nokie niz to co mialem i byly w sprzedazy kiedys ale olalem temat skoro na blucie chodzilo a dla samego ladowania to olalem ale moge sie mylic
Stron: 1 2
Przekierowanie