Ocena wątku:
Przystawka na telefon i moduł BT
12-01-2013, 03:50
Post: #1
Przystawka na telefon i moduł BT
Mam u siebie oryginalną podstawkę pod telefon - a właściwie chyba pod uchwyt na telefon z elegancką zaślepką ale zastanawiam się czy montowane były fabrycznie takie zestawy z BT czy tylko zwykłe (gdzie telefon trzeba w uchwyt wsadzić.
Jeśli były BT to gdzie szukać tego modułu? gdzie fabrycznie był montowany?
(telefony nic nie znajdują)
Reklama

12-01-2013, 09:55
Post: #2
RE: Przystawka na telefon i moduł BT
(12-01-2013 03:50)Osiah napisał(a):  Mam u siebie oryginalną podstawkę pod telefon - a właściwie chyba pod uchwyt na telefon z elegancką zaślepką ale zastanawiam się czy montowane były fabrycznie takie zestawy z BT czy tylko zwykłe (gdzie telefon trzeba w uchwyt wsadzić.
Jeśli były BT to gdzie szukać tego modułu? gdzie fabrycznie był montowany?
(telefony nic nie znajdują)

ja mam w audiku z blutaczem tak
   

bez blutacza wyglada tak:
   

po włączeniu zapłonu i wyszukiwaniu w telefonie znajduje zestaw audi
jeśli wdusisz ten przycisk na dole z ta białą ikoną zacznie do ciebie gadać, u mnie akurat helga po niemiecku... ale dogaduje sie z nią Big Grin
no i jak masz blutacza to telefon w kieszeni z włączonym blutem i go wogle nie wyciagasz, automatycznie się łączy, wybierasz głosowo po wciśnięciu ww przycisku. generalnie świetna sprawa. no i jakość niesamowita a mam porównanie z innymi zestawami dokładanymi nawet oryginalnymi nokii to porażka. w audiku sie gada jakby osoba siedziała obok na fotelu i tez ciebie tak słychać. żadnych przerywań pogłosów czy darcia sie do mikrofonu. wiec jakby ktoś sobie chciał montować to polecam wyszukać taki zestaw wyrwany z angola albo z allegro.
A gdzie sie znajduje modul nie wiem ale bede musial poszukac przed sprzedażą i wyrwac Big Grin
12-01-2013, 09:57
Post: #3
RE: Przystawka na telefon i moduł BT
u mnie jest zamontowany cały moduł od telefonu pod siedzeniem kierowcy,ale nie wiem czy działa on również z BT nr 8d0 862 335 b     u



SHARAN 1,9TDI ASZ HIGHLINE
12-01-2013, 20:28
Post: #4
RE: Przystawka na telefon i moduł BT
u mnie wygląda to tak - nie miałem z czymś takim do czynienia ale domyślam się że na to idzie właściwa podstawka, BT się nie ujawnia.


Załączone pliki Miniatury
   
12-01-2013, 23:26
Post: #5
RE: Przystawka na telefon i moduł BT
hmmm wyglada jak do blutacza bo kabla ni ma. brakuje ci tylko tej podstawki pod kom a bez niej ni chu chu nie ruszy na pewno, może ktos z okolicy twojej ma to wystarczy na chwile zalozyc a jak nie to szukac po googlach modelu i allegro czesci
12-01-2013, 23:28
Post: #6
RE: Przystawka na telefon i moduł BT
mam to samo obok kierownicy + ten moduł pod siedzeniem



SHARAN 1,9TDI ASZ HIGHLINE
13-01-2013, 00:01 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-01-2013 00:07 przez Osiah.)
Post: #7
RE: Przystawka na telefon i moduł BT
Zajrzałem pod fotel - mam ten moduł co wyżej na zdjęciu - on jest chyba bez BT - wszystko wpięte jak należy.

Z tego co gdzieś wyczytałem to do połączenia telefonu sama podstawka (uchwyt) pod telefon jest niepotrzebna - jeśli ma BT- tylko tyle że pełni to rolę uchwytu z ładowaniem. Prawda to?

Nie widzę na tablicy bezpieczników ikonki która by wskazywała na telefon - a podejrzewam że musi mieć zabezpieczenie.
13-01-2013, 00:09
Post: #8
RE: Przystawka na telefon i moduł BT
mi sie cos kojarzy ze jak ktos kolanem mi zawadzil o przystawke i przestala kontaktowac to nic nie dzialalo, wiec wg mnie bez przystawki nie ruszy...
13-01-2013, 00:26
Post: #9
RE: Przystawka na telefon i moduł BT
Dobra, już wszystko wiem. Nie ma uchwytu ori to można to wystrzelić w kosmos. Nie ma BT i nie będzie - bo nie ma takiego modułu ori który by działał z CANem.
Więc trzeba będzie coś wszczepić.
13-01-2013, 00:38
Post: #10
RE: Przystawka na telefon i moduł BT
tez nie do konca chyba bo ja pamietam ze rozeznawalem temat i szukalem uchwytu pod inną nokie niz to co mialem i byly w sprzedazy kiedys ale olalem temat skoro na blucie chodzilo a dla samego ladowania to olalem ale moge sie mylic




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Moduł komfortu/centralnej elektryki - kodowanie/dodawanie funkcji/zmiana modułu/rozpiska/pytania/problemy marecki_name 500 119,610 05-04-2024 23:27
Ostatni post: tomecek25
Photo moduł BSI, Multi Control Module - 2.0 ADY - KUPIĘ :-) Szeroki 0 254 10-05-2023 18:34
Ostatni post: Szeroki
  Oryginalny moduł haka Galaxy 2002 potrzebuje zdjęcie bogdan013 9 3,934 11-11-2016 14:24
Ostatni post: wesol

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name