Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Przekładka z automata na manual robił ktoś?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam serdecznie koledzy mam pytanie posiadam alhambre 2.0tdi 170ps z dsg auto naprawdę bardzo dobrze się spisuje i ogólnie dla mnie jest poprostu rewelacyjne ale jezdze dosyć czesto z lawetą i martwi mnie temat skrzyni DSG aby jej nie zarżnąć i przechodzi mi przez myśl przekładka na manual czy ktoś z forumowiczów robił taki zabieg i ewentualnie ma jakieś spostrzeżenia do przekładki wiadomo części do przełożenia swoje by kosztowały plus robocizna ale naprawa w przyszłości DSG to też nie tania inwestycja pozdrawiam i czekam na Wasze odpowiedzi:-)
dsg trudno nazwac automatem. to dwie skrzynie manualne z dwoma sprzęgłami. jedno sorzeglo jedt od biegow parzystych a drugie od niepazystych. mimo wszystko bedzie taniej zalozyc w razie co druga inna sprawna skrzynie.
No niby taniej ale weź kup pewna skrzynie DSG może być ciężko ogółem fajnie mi się jeździ autkiem i generalnie dobrze się spisuje pod laweta jak podczepiam lawetę to zawsze zmieniam ręcznie biegi i staram się nie deptać mu do oporu no i delikatne ruszanie
Przekierowanie