Ocena wątku:
Przekładka z automata na manual robił ktoś?
25-06-2021, 07:56
Post: #1
Przekładka z automata na manual robił ktoś?
Witam serdecznie koledzy mam pytanie posiadam alhambre 2.0tdi 170ps z dsg auto naprawdę bardzo dobrze się spisuje i ogólnie dla mnie jest poprostu rewelacyjne ale jezdze dosyć czesto z lawetą i martwi mnie temat skrzyni DSG aby jej nie zarżnąć i przechodzi mi przez myśl przekładka na manual czy ktoś z forumowiczów robił taki zabieg i ewentualnie ma jakieś spostrzeżenia do przekładki wiadomo części do przełożenia swoje by kosztowały plus robocizna ale naprawa w przyszłości DSG to też nie tania inwestycja pozdrawiam i czekam na Wasze odpowiedzi:-)
Reklama

25-06-2021, 10:50
Post: #2
RE: Przekładka z automata na manual robił ktoś?
dsg trudno nazwac automatem. to dwie skrzynie manualne z dwoma sprzęgłami. jedno sorzeglo jedt od biegow parzystych a drugie od niepazystych. mimo wszystko bedzie taniej zalozyc w razie co druga inna sprawna skrzynie.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
25-06-2021, 22:02
Post: #3
RE: Przekładka z automata na manual robił ktoś?
No niby taniej ale weź kup pewna skrzynie DSG może być ciężko ogółem fajnie mi się jeździ autkiem i generalnie dobrze się spisuje pod laweta jak podczepiam lawetę to zawsze zmieniam ręcznie biegi i staram się nie deptać mu do oporu no i delikatne ruszanie




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name