Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: 1.9 TDI AHU 1997
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Log (0 - 003,008,011)
Szczególności pod kątem błędu 65535-Internal Control Module Memory Error 37-100 Faulty-Intermittel
logi nieczytelne. Za duzo grup naraz lub niski bieg wbity podczas jazdy. Czy sprawdziles ten wezyk co koledzy w twoim temacie pisali??
Wężyk jeszcze nie sprawdzony.Logi zrobione na trójce.
Z tego co wyczytałem wynika:
003-sprawdzanie przepływomierza-wartość MAFactual musi doganiać wartość MAFspecified
u mnie przy niskich i b.wysokich jest niewłaściwie(za nisko) w środku jest o.k.
008-przepływomierz-czy nie ogranicza osiągów-pozycja 4 musi być większa lub równa pozycji 3-u mnie o.k.
011-sprawdzanie turbiny-wartość MAPactual musi doganiać MAPspecified-u mnie chyba jest ok.
Co wy na to?
03 to przeplywka i wartosci odczytywane powinny byc wyzsze jak te sugerowane przez ECM. 08 to dawka wtryskiwanego paliwa. 11 to cisnienie doladowania- musi sie pokrywac z tym co chce ecm. Jesli cos nie teges to znak ze nie ma wysterowania turbiny i albo sie zacina cos w turbinie albo uklad podcisnieniowy. Oczewiscie cisnienie na jalowym jest nizsze bo turbo wtedy jeszcze nie ma sily pompowac.
Przekierowanie