Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: montaż środkowego schowka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Kable tylko te co widać na zdjęciu a z tyłu jest normalna kratka taka jak przy schowku a w środku jak się rękę wsadza to normalnie idzie dotknąć tuneli od nawiewów
Zrób zdjęcie tylu
Proszę zdjęcie z tyłu

[attachment=5437]

i jak to w środku wygląda

[attachment=5438]
Ok coś teraz wiadomo. Wychodzi na to ze wymontowany jest schowek a ta budka w jakiś sposób jest przymocowana do panelu z nawiewami. Nie widać tego na zdjęciu dokładnie ale chyba jest dziura po schowku z tylu w głębi powinny być dwa wkręty mocujące panel nawiewu do deski. Jeśli są trzeba je wykręcić reszta trzyma się na zatrzaskach trzeba delikatnie szarpnąć do przodu powinno wyjść. Z tylu na tej kratce masz taki "bombel" ;-) musisz delikatnie małym płaskim śrubokrętem podważyć podstawę bombla wyjąc i odpiąć przewody z kostką to czujnik nasłonecznienia od klimatyzacji
Kolego,
przy operacjach na plastikach zwróć uwagę na temperaturę. Na ciepło są trochę mniej podatne na pęknięcia. Wyjmowałem w Galaxy schowki i zegarek i - niestety - niektóre "ząbki" popękały. Teraz jest zima - to jest zimno, więc jest większe ryzyko, gdybyś to robił "na powietrzu".

Najlepiej znajdź na Allegro ofertę tego panelu ze zdjęciami (od spodu) - zobaczysz gdzie ma zatrzaski.
Tyle ze najprawdopodobniej cały element będzie do wymiany nie wiemy jak jest montowana ta budka wszystko wskazuje ze zostaną wyraźne wredne ślady o ile uda się wogole te elementy rozdzielić. Chyba ze przewidujesz sprzedaż jakiemuś taksowkarzowi ale wątpię czy to się uda ;-)
Najpierw to ja chcę nawet całość wymontować i wtedy będę kombinował
Stron: 1 2 3
Przekierowanie