Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
podłącznie went. z climatronica, gdzie idą przewody od dogrzew?
#1
Witam,
odrazu napiszę, że nie znalazłem nigdzie tego o co pytam więc za posty typu było, poszukaj dziękuję. Jeśli można to poproszę konkrety, będę zobowiązany... szukałem sporo.
Temat jest wszędzie - po przeróbce dogrzewacza na postojowe, podobno można wysterować climatronic w tryb postojowego( jest ikona), gdzieś podać sygnał - gdzie i jaki?
A może z racji, że D5Z-F gada po magistrali z comfortem to i tak jest climatronic załączany w razie czego? tTylko jest zasilany po stacyjce, pominięcie tego skutkuje brakiem zasilania panela climy?

Kolejne pytanie - chciałem się upewnić czy rzecz oczywista jest faktycznie oczywista... - wiązka idąca do dogrzewacza idzie progiem do okolic bezpieczników i pompki na podszybiu, czy są jakieś niespodzianki?
Chciałem odpalać zdalnie postojowe ( w ogóle je uruchomić.. i nie wiem dokąd przewody trzeba ciągnąć).

Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...




#2
(21-02-2013, 00:34)m-blue napisał(a): Temat jest wszędzie - po przeróbce dogrzewacza na postojowe, podobno można wysterować climatronic w tryb postojowego( jest ikona), gdzieś podać sygnał - gdzie i jaki?

I w zwiazku z tym ten temat jest zamkniety. BEdziuesz mi tak otwieral coróż tematy to beda nagrody kolego. ALbo sie podpinasz tam albo czytasz uwaznie te tematy gdzie jest to opisane. Stefano odpisał ci wyraznie ze sterowanie D5WF jest takie samo jak w Starszych- kabloteka jest taka sama. Masz zrobic tak jak inne sie robi.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Gdzie jest nadmuch webasto? necik 10 4,588 24-04-2017, 22:47
Ostatni post: Stefano
  Gdzie jest czujnik Webasto dawidek1266 9 8,196 05-01-2015, 09:10
Ostatni post: mamwi

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości