Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pełen ale nie pełen FIS?
#1
Witam mam takie pytanie, mam pełen wyświetlacz fis, co prawda nie mam manetki MFA ale co mnie zastanawia to zaślepka na górnej części wyświetlacza, na foto innych FIS widzę, że w tym miejscu są dane z radia, ja mam u siebie MCD więc teoretycznie powinno być to aktywne, kwestia czy wystarczy rozebrać zegary i wyłamać plastik czy nie ma sensu tego ruszać?        
Odpowiedz




#2
kolego nie masz pełnego fisa, tylko 3/4 . Pod tą zaślepka na pewno nie masz żadnego wyświetlacza
Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
Odpowiedz
#3
Jesli masz 1/2 FIS to wyswietlacz działa i jest faktycznie na dolnej połowie, a na górnej vczęci sa kontrolki. ale jesli jest cały FIS, tak jak widzisz na fotkach to wyswietlacz z komunikatami zajmuje 2/3 powierzechni, a na 1/3 są informacje z navi, radia, rezerwa itd. Łatwo rozpoznać.
Jaki masz kszałt samochodu na wyświelaczu jest w pionie i pokazuje każde otwarte drzwi?
Serwis; dogrzewacze i ogrzewania postojowe, Webasto i Eberspacher, TEL. 601052155
Odpowiedz
#4
jest pełen fis pokazuje drzwi, komunikaty typu bitte tanken ale w miejscu w którym mówisz : (1/3 informacja z navi radia itd) jest czarny pasek
Odpowiedz
#5
jeśli masz pełen fis to jedno ale czy licznik jest zakodowany pod navi ?
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości