Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
czy wymienić katalizator na strumienicę ?
#1
Thumbs Up 
Mam pytanie czy ktoś przerabiał temat wymiany katalizatora gdzie są dwie sondy przed i za katalizatorem , na strumienice w sharanie 1,8t ? chodzi mi o to aby silnik z tego tytułu nie łapał błędów i spokojnie wydalał spaliny i miał lepsze osiągi. emisja spalin to wiadomo nie będzie poprawna.
Odpowiedz




#2
No jak moze miec lepsze osiagi skoro chcesz mu fundnąć falszywe odczyty- zaklucenia danych z drugiej sondy?? Ponoć zeby nie wywalało bledu w silnikach benzynowych z dwiema sondami wystarczy dac albo zwężke w miejscu kata albo w puszke po kacie wklada sie taki wiatraczek w rurce. Jednak nie zawsze zdaje to egzamin. Dla mnie te wycinania katów to czysta głupota. Ja rozumiem ze kat sie rozpadł ze zostal zabity na maxa i sie go wywala ewentualnie silnik z modzony z 100 koni na 200 czy 250KM i to wymusilo udrożnienie. Moim zdaniem chcesz miec dobrze to wywal kata i jedz do tunera by wykastrował tą lambde programowo.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#3
bercik350 piszemy normalnie a nie drukowanymi przestrzegaj netetykiety bo jeszcze raz i owoc.
Co do wywalenia Kata jestem tego samego zdania co Wesol.
Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Galaxy 2,0-2,3 - linki biegów - jak wymienić? rodzynek 3 7,602 12-07-2017, 14:04
Ostatni post: Bobo_2008
Question Strzela w Katalizator juby6 3 4,243 22-03-2011, 22:34
Ostatni post: juby6

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości