Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zamiana wnętrza ??
#1
Ciekawe wnętrze autka , http://otomoto.pl/volkswagen-sharan-1-9-...66589.html
Odpowiedz




#2
Ciekawy pomysł na przedni znaczek Big Grin Wnętrze może być ori (zegary starego typu idealnie przypasowane). Widziałem kiedyś całego w nowej budzie a był to chyba właśnie 1998r. silnik miał 110KM VP. Widać wypuszczali takie "prototypy". No chyba że ktoś się postarał i ładnie to spasował.
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
#3
Myślę, że to dało by się zrobić.
Nie sądzę, żeby już w 98r. wypuszczali takie prototypy.
A jeśli już, to wątpię, by szły na sprzedaż.
Po prostu ktoś sobie przełożył środek i tyle.
Odpowiedz
#4
(21-12-2013, 23:23)Scrappy napisał(a): Ciekawy pomysł na przedni znaczek Big Grin Wnętrze może być ori (zegary starego typu idealnie przypasowane). Widziałem kiedyś całego w nowej budzie a był to chyba właśnie 1998r. silnik miał 110KM VP. Widać wypuszczali takie "prototypy". No chyba że ktoś się postarał i ładnie to spasował.

Obawiam się ,że jesteś ''niepoprawnym optymistą''Smile
Za tą kasę to raczej nie jest "dobrze sppasowane"
Ale dało się? Dało! ;kuna! Smile
Jakiś pożar może był?
Galaxy AUY
Odpowiedz
#5
jak dla mnie niby ciekawe ale widać że ktoś eksperymentował . środek da sie przełożyć ale to kosztuje dużo pracy i trzeba mieć umiejętności . szacun dla gościa który się tego podjął.
Odpowiedz
#6
Tzn. z tego co mi się wydaje dużo pracy nie potrzeba. Gadałem kiedyś o takim czymś z gościem ze szrotu. Stwierdził że deska mocowania itp. ma praktycznie w tym samym miejscu. Ale nie widziałem więc nie powiem że na 100%.

Mnie bardziej martwi temat bezpieczeństwa, np. poduszki
Odpowiedz




#7
Zanim się zaczniemy wszyscy zachwycać, warto by wiedzieć ile pianki montażowej i glue-pistola pod tym jest Smile

No i wciąż jest możliwe inne wytłumaczenie: wnętrze i zewnętrze są sfotografowane w różnych samochodach. W końcu to jest ogłoszenie, żeby sprzedać, a nie opracowanie naukowe...
Odpowiedz
#8
Panowie, nie przesadzajmy. Jeżeli uchwyty belki na słupkach A są takie same przed i po lifcie, to montaż całości (belki - wzmocnienia) i deski rozdzielczej nie jest problematyczne. A z pewnością bardzie praktyczna i ładniejsza niż przeliftowa. Jeżeli komuś taki szczep nie przeszkadza, to będzie miał lepsze auto Wink
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.

kiedyś Galaxy 2,3 i Sharan 1,8, teraz MB R500
Odpowiedz
#9
kiedyś widziałem sharan na aledrogo z 1997 przerobionego w całości na polifta,i nawet ładnie wyglądał z silnikiem oczywiscie 110KM,dużo też widziałem w przedliftach silniki 115KM na pompowtryskach
Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
Odpowiedz
#10
Mi sie tam podoba takie wnętrze, ogólnie to jak spojrzałem na pierwszą fotkę to myślałem że to fotka mojego Smile
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  mega futerko do wnętrza - uwaga! nie da się odzobaczyć! Czerwony 6 1,747 03-08-2020, 23:46
Ostatni post: Stefano

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości