Ocena wątku:
Modyfikacje wnętrza
12-04-2017, 12:12
RE: Modyfikacje wnętrza
No to moje okulary raczej nie wejdą Sad

zostaje im dalej miejsce na półeczce

Reklama

Madison - Trade and service company MADISON offers boxes and cartons for customers from all over Europe. They can be use for packaging Manufactured goods, Groceries, Cleaning supplies, household appliances.
13-04-2017, 01:06
(12-04-2017 12:12)bialekmleko napisał(a):  No to moje okulary raczej nie wejdą Sad

zostaje im dalej miejsce na półeczce

Zacne miejsce Milordzie Tongue
Takie samo jak u Mnie ;]

Ktoś Ci pomógł kliknij THANKS -->
VW Sharan 1.9 TDI AUY
16-05-2017, 12:22
Ja zainstalowałem sobie w ten weekend na podsufitce takie cudo i działa świetnie!

19-01-2018, 17:42
A ja wprowadziłem taką modyfikację kiera + krótszy lewarek.
jakiś czas jeździłem z taką, jak na trzecim zdjęciu, ale ta prosta wg mnie lepiej pasuje.

05-05-2018, 20:56
Kurcze zmieniłem teraz auto mniej pogrzebane w środku a jakoś nigdy nie pomyślałem o kierasku mam podobną w leonie i jest zajebista może by trachnąć taką

20-10-2018, 22:37
to i ja nie dlugo kilka fotek wrzuce zobaczycie co u mnie slychac po mega przerobkach :-) ktos wie jak latwo okleic folia co nie co ? bo mam gotowe elastyczne na cieplo naklejki na klamki itp ale nie pokrywaja w calosci plastiku za to podswietlenie niebieskie idealnie wyszlo i kilka bajerow :-)

SHARAN 2.8 V6 4motion 204KMHeart

Skocz do:

Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name