Ocena wątku:
Potrzebna Pilna opinia :)
26-01-2017, 12:14
Post: #11
RE: Potrzebna Pilna opinia :)
Kupi za 8500 i za rok na zlomowisko trzeba bedzie oddac.
Co dziwne ja swojego wystawialem w sumie drogo niedrogo bo 13 tys. Moze nie jakis wypas ale mechanika ogarnieta i blacharsko tez okej i zero odzewu. A tu trzeba pewnie i klime ribic i dogrzewacz ciort wie czy pompki okej jak dwumas polosie. Bedzie placz ze kupil padline w ktore trzeba inwestycje robic.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Reklama

30-01-2017, 15:11
Post: #12
RE: Potrzebna Pilna opinia :)
Zdjęcia robione latem, więc właściciel trochę czasu się buja z tym autem, stan zapewne też sie trochę zmienił.
Podoba mi się szczerość ogłoszeniodawcy, przebieg realny patrząc na zużycie wnętrza.cena niska oglądnąłbym z kimś kto jest krytyczny i zna się na temacie, może akurat warto.Przynajmniej widać co się kupuje, rdza na błotniku dopiero zaczyna szaleć.
30-01-2017, 15:42
Post: #13
RE: Potrzebna Pilna opinia :)
Znajomy kupił teraz Alhambrę 130 km z 2003, tez za 8500. Mechanicznie ogarnięta, do opanowania pojawiająca się rdza na błotnikach, progach itp. Poza tym egzemplarz ciekawy, bo wersja z podnoszonym dachem, kuchenką i zlewem - prawie jak kamper.
14-02-2017, 23:27
Post: #14
RE: Potrzebna Pilna opinia :)
Ja jestem wyleczony z okazji. Bo gdy coś do pomalowania to człowiek odkłada pomalowanie a później sprzedać nie idzie. A wkurzaj się szukaj blacharza itp. Lakiernik spierd... Po drodze dwumas czy tam turbo. I głową pęka.



Ktoś Ci pomógł kliknij THANKS -->
VW Sharan 1.9 TDI AUY
15-02-2017, 00:42 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-02-2017 00:44 przez peters.)
Post: #15
RE: Potrzebna Pilna opinia :)
Doprowadzisz go do stanu uzywalnosci I bedzie 10 tys.zl. kupisz za 10 tys.zl I tez wsadzisz grosz. Te auta tak maja. Wiec sie grubo zastanow czy warto. Ja bym rozwazyl inna mozliwosc. Chyba ze nie przeszkadza ci wyjacy 5 bieg, gnijaca blacharka gdzie tylko sie da. Awaryjna klima I mozna tu wyliczac do rana. Sprzeglo lub przeguby.Ale zaraz znajda sie tacy co napisza ze mam takie auto. Kup lepiej cos zadbanego z 1 wersji. Bedziesz lepiej zadowolony.



Sprzedam pod zamowienie nowe Navi i Antyrady.50% Taniej. Mam rowniez Seata Alhambre AFN.




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  POMOC NIEZMIERNIE POTRZEBNA :) tobi78 12 5,534 25-08-2015 18:50
Ostatni post: wesol

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name