Ocena wątku:
Radio 2 DIN
09-02-2017, 21:33 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-02-2017 21:34 przez dyzioNR1.)
Post: #11
RE: Radio 2 DIN
hehe, ja też się nie boję, jakiś czas temu nawet kupiłem tam córce sukienkę Elzy z Krainy Lodu Wink

No ja też myślę, kwestia, że nie chcę już przerostu formy nad treścią i zamierzałem zakupić u tego gościa, co tdgums kupił.

Jakaś szansa, że go w PL złapię ("gwarancja"), a i dobrze byłoby gdybym dostał fakturę.

Stąd moja prośba, zrobić jeden wątek zmiana 1DIN na 2 DIN lub MFD na 2 DIN z Chin i byśmy sobie wszyscy pomogli. Raz przyjdzie z kostką ISO, raz z obciętymi kablami do zarobienia samemu.

Szukałem na tym forum map do MFD i spolszczenia, jest dla mnie zrozumiałe, że trzeba postawić za to flaszkę czy piwo, ale czasami odpowiedzi miałem trzycyfrowe (gdzie można to pociągnąć z gryzonia - popularnego portalu), plus za to, że niektórzy nie cyfrowali - po prostu pomoc.

Generalnie niby wystarczyłoby MFD z Jackiem do telefonu, bo w telefonie jest wszystko, ale też zastanawiam się nad jakimś chinolem. Nawet z PL i dopłatą do interesu. Nie są to złe rzeczy. Korektor graficzny załatwi robotę. Niby uszko przyzwyczajone do Pioneera z wzmacniaczem i subem, ale już inne mam priorytety. Dziecku bajkę puścić to nie zwróci uwagi czy dźwięk ładny czy nie...Undecided

..poza tym Sharan to idealne miejsce dla tego typu sprzętu... lada chwila powinien się ktoś pojawić z centralnym ekranem dla tyłu lub LCD w zagłówkach na takim sprzęcie.



150KM -> 150kW Tongue
Reklama

09-02-2017, 21:44
Post: #12
RE: Radio 2 DIN
Moja ocena sprzętu 2 din z chin za 250 zl póki co wzorowa. Póki co bo to jest ocena wizualna tragicznie nie wygląda a jak będzie po odpaleniu to wielka niewiadoma jak menu wyglądało tak jak na zdjęciach to spoko ale jak będzie wyglądało jak w contra na pegazusie to trochę lipa. Ale pomijam to bo tak jak pisałem zależało mi na kamerze cofania a przy okazji jest bt, usb, mp5 jakiś divix itd. Są stacje z TV gps itd. ale chinole od ok. 600 zł.
Jakby mógł ktoś podpowiedzieć ile centów ma ramka 2din wewnątrz. Póki co jest trochę zimno i nie chce ruszac plastików aby czegoś nie połamać. Kamerę planuje montować wewnątrz do gornej maskownicy klapy co by się nie brudziła.
09-02-2017, 22:00
Post: #13
RE: Radio 2 DIN
Wrzuć fotki coś kupił za 250 pln, ciekaw jestem.

Ja jak już kupię, to coś w deseń tego co tdgums kupił. Jak mam kombinować z tym MFD, gdzie mapy to przeszłość, to dołożę kasę, zawsze chciałem mieć chińczyka w aucie Tongue

Wrażliwy na dźwięk jestem i tyle. Boje się, że to będzie grać tragicznie a odmówić MFD się nie da, że gra całkiem przyjemnie jak na wbudowane radio/CD.

Co do kamerki, to proponowałem małżonce, ale ona nie ma problemu z kopertą tym autem ani z parkowaniem tyłem, bo auto się kończy szybą, plus parktronik, ale i w tym 1.8T co miałem dawała radę bez pukajderów. Widoczność dużo lepszą ma niż w TTWink

Darowanemu w zęby się nie zagląda, jak dają kamerę to trza brać.



150KM -> 150kW Tongue
11-02-2017, 20:38
Post: #14
RE: Radio 2 DIN
Z tel nie moge załączyć pliku ale wpisz w googlach radio 2 din 7012b są zdjęcia filmy itd. Cudów nie wymagam od tej stacji, obecnie mam Becker TRAFFIC PRO gra ładnie czy będzie różnica to sie okaże.
11-02-2017, 20:55
Post: #15
RE: Radio 2 DIN
No popatrzałem - to chyba to samo co kupił żuczek i teraz dłubie jak podłączyć.

Podstawa tego co tam dają rozumiem, bez fajerwerków. Podłącz, zobaczymy jak gra. Każdy według siebie to ocenia.

Jak będzie grało tak jak stare, to i tak duży plus chociażby za muzykę po bluetooth, czy film na wyjeździe.

Ja będę obczajał tego Bosiona czy jak mu tam od innego kolegi z forum. Kwestia czasu i ciepła na zewnątrz, co by mi się chciało plastiki pozdejmować przy "herbacie" Smile



150KM -> 150kW Tongue




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  antena+radio vordon dzozo 20 4,712 09-12-2019 17:29
Ostatni post: dzozo
  Radio Sony z Focusa II do Galaxy Camillo 3 2,000 13-06-2017 19:40
Ostatni post: Yorker
  Radio Sound2- problem. zagłoba 0 855 25-01-2014 00:55
Ostatni post: zagłoba

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name