Ocena wątku:
sprężarka zamiast koła zapasowego
28-11-2016, 11:02
Post: #1
sprężarka zamiast koła zapasowego
Takie pytanko - jak sobie poradziliście z kołem zapasowym? Bo ja przy 7 fotelach rozłożonych to w bagażniku mam miejsca na śniadanie tylko i to nie za duże Blush

Czy myśleliście o dojazdówce która również zajmuje sporo miejsca
lub co chyba najlepsze przy kręceniu się wokół komina - sprężarka z płynem do wulkanizacji opony??
Znalazłem na necie za 200zł komplet z samochodu dostawczego więc i do nas wystarczy np. taki:
http://allegro.pl/sprinter-906vw-crafter...ml#thumb/1

ktoś testował takie coś?



klaustrofobia: czyli lęk przed zamkniętymi pomieszczeniami.
np.:
Idę do sklepu po piwo i boje się że będzie zamknięte.
Reklama

28-11-2016, 11:09 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-11-2016 13:30 przez wesol.)
Post: #2
RE: sprężarka zamiast koła zapasowego
Kup szydlo,sznurek bytylowy i pompke i bedziesz zadowolony. Zadne tam plyny bo opone zniszczysz.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
28-11-2016, 11:23
Post: #3
RE: sprężarka zamiast koła zapasowego
Szydło i tak myślałem bo do motocykla może się przydać a tam innego zapasu nie zabierzesz. A do szydła to pompkę firmową producenta samochodów myślałem nie żadną reklamówkę typu lidl.

Tylko czy zda to egzamin gdy będzie potrzebne.
A co do płynu to mnóstwo firm daje je w zestawie z samochodem więc nie może to być coś złego.



klaustrofobia: czyli lęk przed zamkniętymi pomieszczeniami.
np.:
Idę do sklepu po piwo i boje się że będzie zamknięte.
28-11-2016, 11:54
Post: #4
RE: sprężarka zamiast koła zapasowego
W toiranie mialem i ja i Marcin tez ten zestaw ori i zalozylismy podwyzszona podloge i mamy normalny pelny zapas.
Dobrze ci radze kup sznurek i pompke. Ta ori w sumie nie jest wiele lepsza a mam i taka za 30 zl i ta ori vw. Kabel tylko przedluzyc w tej za 30 zl i jestes ustawiony.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
15-04-2017, 21:34
Post: #5
RE: sprężarka zamiast koła zapasowego
Wystrzegaj się jakichkolwiek płynów, bo możesz naruszyć strukturę opony.
12-02-2018, 13:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-02-2018 13:35 przez Szymi34.)
Post: #6
RE: sprężarka zamiast koła zapasowego
Mam podobny problem. Chyba wypróbuje sznurka i pompki. Ktoś już to przetestował?
12-02-2018, 14:53
Post: #7
RE: sprężarka zamiast koła zapasowego
Kilka razy ale jak pracowałem jako gumiarz. Awaryjnie to nawet w trasie klej super glue zapałka i pompka i też pół Europy zjedziesz.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name