Ocena wątku:
PRZEDNIA SZYBA od wewnątrz... jakie macie patenty na mycie..
21-11-2016, 10:52
Post: #1
PRZEDNIA SZYBA od wewnątrz... jakie macie patenty na mycie..
Witam wiadomo, że nie jest to bułka z masłem, trzeba się nawyginac a jak ktoś jeszcze fajki pali... to zabawa konkretna. Kiedyś przygotiwywalem się do tego jak do operacji, stary koc na deskę co by wodę powstał, Ludwik, woda, kolejna woda... i tak do czystego. Kiedyś AMWAY miał mleczko, do luster. Wysychało to na szybie trzeba było ten suchy osad zetrzeć... i bajka.
Więc poszukałem trochę i znalazłem cis takiego firma NIELSEN mleczko do szyb. Działa na tej samej zasadzie co AMWAY. Po zrobieniu przednich szyb w Alhambrze i ojca Toyocie Corolli zostało mi jeszcze 2/3 z 120 ml. wiec całkiem wydajne. Efekt super i nie trzeba się narobić. Polecam.


Załączone pliki Miniatury
   



ALHAMBRA 1.9 TDI ASZ 2005, VW LUPO 1.4, wcześniej : TOYOTA AVENSIS T25, MERCEDES E 220 W124, OPEL ASTRA G, JEEP CHEROKEE WAGONEER, MERCEDES W 123, POLONEZY, MALUCHY, DUŻE FIATY, I KILKADZIESIĄT RÓŻNYCH SŁUŻBOWYCH.... oraz motorynka Stella z silnikiem Java 50ccm Tongue
Reklama

21-11-2016, 21:17
Post: #2
RE: PRZEDNIA SZYBA od wewnątrz... jakie macie patenty na mycie..
ja tam czyszczę zwykłym płynem do mycia szyb, nie ma tam ani odcisków palców ani nic z tych rzeczy więc zmyć muszę tylko kurz który się osadził. Dobry płyn najlepiej z alkoholem i wydaje mi się że więcej nie ma potrzeby bo na bocznych zmywa odciski i "rysunki" palcem więc przednia to dla niego pryszcz.




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name