Ocena wątku:
Sharan 1.8t z Oświęcimia
23-11-2016, 14:01
Post: #21
RE: Sharan 1.8t z Oświęcimia
Witam

główną przyczyną jest że jesteśmy nieuczciwi i "małe" oszustwa mamy we krwi.
następna w kolejce jest Policja która ma to w dupie i nie ściga tego typu przestępców, łatwiej złapać pijanego rowerzyste i ma się 100% wykrywalności.
następnie w kolejności jest takie gadanie jak tu niektórych i usprawiedliwianie oszustów, no bo wszyscy tak robią.

a gadanie że ludzie tak chcą jest jak gadanie gwałciciela że ofiara go zachęcała.

pozatym handlarze nie kręcą licznika żeby sprzedać samochód bo tak to stoi i nikt nie chce z przebiegiem 300k, ale kręcą go żeby dostać za niego więcej kasy.
300 a 200 kkm to różnica 40% w cenie przynajmien w Niemczech.

tu nie ma usprawiedliwienia, albo się jest oszustem albo nie.
jak nie jesteś oszustem to znajdz inny biznes. jak jesteś to robisz jak wszyscy i gadasz że ludzie tak chcą, ale oszustem i tak jesteś.

swoją drogą doszliśmy do absurdu bo samochody mamy tańsze niz w Niemczech skąd je sprowadzamy. oczywiście mówie tu tylko o tych z prawdziwymi przebiegami które się dostosowują do naszego patologicznego rynku.

dlatego jak chcesz tanio kupić samochód to w Polsce to od pierwszego właściciela który nabył go w salonie i oczywiście nie kręcił - takie samochody są sprzedawane poniżej faktycznej wartości ale oczywiście jest ich promil na rynku.

ja osobiście kupuje w Niemczech o 20 % drożej niz z "tym samym" przebiegiem w Polsce.

Pozdarwiam
Reklama

23-11-2016, 14:15
Post: #22
RE: Sharan 1.8t z Oświęcimia
Dokładnie nieuczciwość to cecha nas opisująca... jako narów...
23-11-2016, 21:54
Post: #23
RE: Sharan 1.8t z Oświęcimia
(23-11-2016 14:15)maksiu432 napisał(a):  Dokładnie nieuczciwość to cecha nas opisująca... jako narów...

Nie, nie, nie.
Uprzejmie proszę o nie robienie w swoje gniazdo i nie uogólnianie.
Lepiej się komuś od tego narzekania zrobi? Niech każdy się stara być uczciwy i swoje podwórko sprząta. Ze stękania pożytku nie będzie.
23-11-2016, 21:58
Post: #24
RE: Sharan 1.8t z Oświęcimia
(23-11-2016 21:54)Czerwony napisał(a):  
(23-11-2016 14:15)maksiu432 napisał(a):  Dokładnie nieuczciwość to cecha nas opisująca... jako narów...

Nie, nie, nie.
Uprzejmie proszę o nie robienie w swoje gniazdo i nie uogólnianie.
Lepiej się komuś od tego narzekania zrobi? Niech każdy się stara być uczciwy i swoje podwórko sprząta. Ze stękania pożytku nie będzie.
Obiema łapami sie pod tym podpisuję.



ALHAMBRA 1.9 TDI ASZ 2005, VW LUPO 1.4, wcześniej : TOYOTA AVENSIS T25, MERCEDES E 220 W124, OPEL ASTRA G, JEEP CHEROKEE WAGONEER, MERCEDES W 123, POLONEZY, MALUCHY, DUŻE FIATY, I KILKADZIESIĄT RÓŻNYCH SŁUŻBOWYCH.... oraz motorynka Stella z silnikiem Java 50ccm Tongue
24-04-2017, 08:31
Post: #25
RE: Sharan 1.8t z Oświęcimia
Powiem tak miałem sharana z przelotem rzędu jakieś 465 tyś. w sumie auto igła tylko przód lakierowany bo odprysków było od groma, ale zaczynając od klimy przez dogrzewacz i fotele wszystko sprawne w wnętrze nie połamane zawieszenie sztywne i z eksploatacyjnych to dwumas poszedł nowy i jak sprzedawałem to powoli czas na wtryski był tzn rano robił kilka obrotów zanim odpalił. Zmieniłem na galaxy w stanie " do podszykowania " ale pewnym 197 tyś. sam odbierałem od Niemca i o klękajcie narody nie był dobry pomysł bo kupiony na UPG i do kompletu tłok nowy bo rysa szła, dwumas, amorki, pół oś, dogrzewacz, klima, i nawet linki od ręcznego musiałem wymienić bo jak -6 to złapały że koło się grzało. Fakt jest jeden interes życia Sad Chciałem mieć przelot to mam i teraz nawet turbawka regenerowana ale to z planem witaminki. Z tego co widzę jakieś 200 tkm to dwumas i frez na wykończeniu, zazwyczaj dogrzewacz do przeglądu i klima to temat rzeka. Dziś kupił bym raczej VR6 bo latam z przyczepą przez to nie ma żałowania na auto choć w LPG pali tyle samo i jak poszukasz to zadbane VR6 lata lepiej jak diesle i wnet bezawaryjnie.
26-04-2017, 22:39
Post: #26
RE: Sharan 1.8t z Oświęcimia
No właśnie, znajdź ładne... Tu jest problem. Przymierzam się do zmiany na 1.8T ale weź coś znajdź. Szkoda mi mojej 19-sto letniej babci, wszystko działa, idzie jak burza, tylko blacha zaczyna umierać Sad Remont nie ma sensu, bo to połowa wartości samochodu, a kolejnych 10 lat i tak nie wytrzyma.



Seat Alhambra 1.9 TDI 110 KM 1998r - żyje dalej na Ukrainie (chyba)




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name