Ocena wątku:
Telefon gada po francusku
13-11-2016, 18:17
Post: #1
Telefon gada po francusku
Witam .
Mało korzystam z telefonu , ale zastanawiam nad funkcją sterowania głosowego .
Jest coś takiego?
Na kierownicy można to włączyć przyciskiem z mikrofonem ?
Tylko gada mi po francowatemu Blush
To są ustawienia w module BT ?
Mam bluetooth zintegrowany z RNS 315 .
To się da ustawić na bardziej znośny język (angielski) lub na polski .
Podejrzerwam , że to nie ma nic wspólnego z ustawieniem jezyka na zegarach .
Reklama

14-11-2016, 16:34
Post: #2
RE: Telefon gada po francusku
Ja mam alhambre kupiona w Polsce w 2011 i mowi mi w jezyku angielskim. Nie wiem niestety gdzie to przestawić. W polskim ponoc nie ma, trzeba by w ASO popytać.
Kontakty trzeba po angielsku powprowdzac typu Cat, Mother, Vater ...
I czystego angielskiego trzeba uzywac, ja w pracy na co dzień używam angielskiego ale mimo to mam problem czasami by dogadać się z tym systemem( moje brzmienie nie jest wystarczająco brytyjskie Smile ). Duzo latwiejszym rozwiązaniem będzie chyba Android Auto do którego można po polsku bez problemu gadac. Na smartfonie, lub na konsoli, ale nie sprawdzałem jeszcze czy jest jakas sensowna na androida pasujaca do Seat-a
14-11-2016, 22:29
Post: #3
RE: Telefon gada po francusku
ja mam też angielski auto z niemiec
a w multivanie z polskiego salonu z RNS 510
też nie ma obsługi głosowej polskiej nawigacji i systemu telefon
te typy tak mają Angry
08-06-2017, 19:02 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-06-2017 19:04 przez Maciej_F.)
Post: #4
RE: Telefon gada po francusku
Jeszcze jeden kroczek i będzie dobrze Huh
Język sterowania głosem jest powiązany z językiem radia ustawianym z panelu wyświetlacza . Czyli jak przestawimy na angielski to będzie gadać po angielsku , jak przejdziemy na niemiecki to będzie " szprechać" itd . Gada w takim języku ( ale jeśli jest przypisany ) jak ustawimy w radiu .
I tutaj zaczynają się schody . Jak przestawimy na polski to, gada w innym języku .
I problem jest taki , że powraca mi do francuskiego ( tak jakby predefiniowany język - bo auto francowate ?) A liczyłem , że pozostanie na ostanim zmienionym .
No ale gada Tongue po angielsku , nawet da się pogadać .
Zagwostka jest taka jak zostawić na stałe angielski w bluetooth przy polskich napisach Cool
08-06-2017, 19:54
Post: #5
RE: Telefon gada po francusku
Jak zacznie po arabsku, to spierniczaj. Tongue
09-06-2017, 00:17
Post: #6
RE: Telefon gada po francusku
(08-06-2017 19:54)Czerwony napisał(a):  Jak zacznie po arabsku, to spierniczaj. Tongue
Gratuluje wiedzy na temat RNS 315 . Wniosła bardzo wiele do tematu .
09-06-2017, 19:16
Post: #7
RE: Telefon gada po francusku
Nie bądź taki sztywny ;-)
Z tego co piszesz to masz wersje RNS 315 bez wbudowanego BT za to z zewnętrznym modułem czy tak? Może być ze moduł nie obsługuje j. polskiego, nic nie poradzisz.
09-06-2017, 22:08
Post: #8
RE: Telefon gada po francusku
Moduł BT jest wbudowany do radia . Mamy dwa elementy :
Napisy (język ) radia i tutaj występuje j. polski .
Sterowanie głosem za to odpowiada moduł BT i nie ma polskiego .

Chcę ustawić na stałe napisy polski , BT angielski .
Niektórzy koledzy tak mają .
Mi uparcie moduł BT powraca do francuskiego Confused
09-06-2017, 22:48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-06-2017 22:48 przez wesol.)
Post: #9
RE: Telefon gada po francusku
auto jest nasze krajowe czy sprowadzane?? w zasadzie pytanie tyczy sie samego radia bo buda przecie nei ma tu nic do gadania.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
10-06-2017, 08:45
Post: #10
RE: Telefon gada po francusku
A jaki język masz w zegarach?




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name