Ocena wątku:
Regeneracja turbo Bydgoszcz
07-11-2016, 22:16
Post: #1
Regeneracja turbo Bydgoszcz
Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z forumowiczów regenerował turbo w Bydgoszczy i w jakiej firmie. Prawdopodobnie czeka mnie taki zabieg i chciałbym poznac opinie.
Reklama

09-11-2016, 22:09 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-11-2016 22:11 przez tolus24.)
Post: #2
RE: Regeneracja turbo Bydgoszcz
Witam.

Jeśli chodzi o Bydgoszcz to firma "Cartur" jest chyba najmniej problematyczna, jednak jest droga, a nie daleko Bydgoszczy jest Turbo-serwis w Dziewierzewie, podobnie jakościowo ale troszkę tańsi. Generalnie ciężki temat bo niestety często bywa coś nie tak, firma regenerująca jak zawsze twierdzi, że wina montażu albo złe użytkowanie. Zauważ, że firmy regenerujące turbiny prawie nigdy nie demontują/montują turbin, żeby właśnie pozbyć się problemu gwarancji, wygrana w sądzie 50/50% szans i wysokie koszty rzeczoznawcy. Prywatnie kupuje gotowe wkłady i przekładam i Tobie radzę to samo jeśli masz pojęcie o mechanice, zaoszczędzisz kupę kasy, a prawdopodobieństwo ponownej awarii jest takie samo jak byś oddał do zakładu. Ja zakładałem środki nawet do turbin toyotowskich silników D4D i hulają do dziś bez problemów, mimo że najwięksi fachowcy od tych aut nie zalecają w ogóle regeneracji tych turbin tylko montaż sprawnej używki i taką opcję też możesz ewentualnie rozważyć.

Pozdrawiam
11-11-2016, 20:00
Post: #3
RE: Regeneracja turbo Bydgoszcz
Ja polecam firme POLTURBO koło poznania w Kobylnicy. Rano turbo wysylasz za dwa dni masz juz gotowe w domu. Ja tam wysylam i jeszcze nie bylo zadnej sprzeczki z nimi.
11-11-2016, 22:01
Post: #4
RE: Regeneracja turbo Bydgoszcz
Dzięki serdeczne za odpowiedzi.
03-12-2016, 17:14 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-12-2016 17:16 przez pocisk85.)
Post: #5
RE: Regeneracja turbo Bydgoszcz
(09-11-2016 22:09)tolus24 napisał(a):  Witam.

Jeśli chodzi o Bydgoszcz to firma "Cartur" jest chyba najmniej problematyczna, jednak jest droga, a nie daleko Bydgoszczy jest Turbo-serwis w Dziewierzewie, podobnie jakościowo ale troszkę tańsi. Generalnie ciężki temat bo niestety często bywa coś nie tak, firma regenerująca jak zawsze twierdzi, że wina montażu albo złe użytkowanie. Zauważ, że firmy regenerujące turbiny prawie nigdy nie demontują/montują turbin, żeby właśnie pozbyć się problemu gwarancji, wygrana w sądzie 50/50% szans i wysokie koszty rzeczoznawcy. Prywatnie kupuje gotowe wkłady i przekładam i Tobie radzę to samo jeśli masz pojęcie o mechanice, zaoszczędzisz kupę kasy, a prawdopodobieństwo ponownej awarii jest takie samo jak byś oddał do zakładu. Ja zakładałem środki nawet do turbin toyotowskich silników D4D i hulają do dziś bez problemów, mimo że najwięksi fachowcy od tych aut nie zalecają w ogóle regeneracji tych turbin tylko montaż sprawnej używki i taką opcję też możesz ewentualnie rozważyć.

Pozdrawiam
Firma turbo serwis w Dziewierzewie szczerze odradzam współpracowałem z ta firma 8 lat ostatnie dwa lata same reklamacje po regeneracji gorzej chodziły niż przed...odradzam REKLAMACJE ZAWSZE SIE KONCZYLY TEKSTEM ZE SILNIK ZUZYTY




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  regeneracja maglownic Piter1028 1 682 24-03-2021 06:46
Ostatni post: koleś
  Regeneracja pompowtryskiwaczy w Kielcach Petru23 1 860 17-10-2017 10:27
Ostatni post: Petru23
  Turbina regeneracja tomwawa 1 2,525 18-04-2012 20:24
Ostatni post: __ArroW__

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name