Ocena wątku:
TEST ZAROWEK H7
06-11-2016, 09:00
Post: #1
TEST ZAROWEK H7
http://m.auto-swiat.pl/zdjecia,lfbcyh



ALHAMBRA 1.9 TDI ASZ 2005, VW LUPO 1.4, wcześniej : TOYOTA AVENSIS T25, MERCEDES E 220 W124, OPEL ASTRA G, JEEP CHEROKEE WAGONEER, MERCEDES W 123, POLONEZY, MALUCHY, DUŻE FIATY, I KILKADZIESIĄT RÓŻNYCH SŁUŻBOWYCH.... oraz motorynka Stella z silnikiem Java 50ccm Tongue
Reklama

06-11-2016, 11:42
Post: #2
RE: TEST ZAROWEK H7
Testowałem Osramy, Philipsy,Boscha i według mnie najlepsze żarówki które do tej pory miałem to Żarówka H7 Ring Xenon Ultima. Jasne mocne światło, różnica na duży +.
06-11-2016, 14:11
Post: #3
RE: TEST ZAROWEK H7
Szczerze to nie wydalbym 80 zł na jedną żarówkę. jak ten test pokazał i z czym się zgadzam wszelkie +120 % to ściema dla naiwnych. Napewno głupota to zakup żarówek no name xenon super hiper blue srue bo to gorEj świeci niż najtańszy tungsram ale właśnie test pokazał, że tania żarówka NARVA daje daje super światło o wzorowej geometrii i jasności a kosztuje chyba cos koło dychy... Wiec jak mam kupić żarówkę ktora da + 20% wiecej światła od tej Narvy ale za 80 dych to wolę sobie doświetlć długimi lub halogenami i dbać o czystość lamp.



ALHAMBRA 1.9 TDI ASZ 2005, VW LUPO 1.4, wcześniej : TOYOTA AVENSIS T25, MERCEDES E 220 W124, OPEL ASTRA G, JEEP CHEROKEE WAGONEER, MERCEDES W 123, POLONEZY, MALUCHY, DUŻE FIATY, I KILKADZIESIĄT RÓŻNYCH SŁUŻBOWYCH.... oraz motorynka Stella z silnikiem Java 50ccm Tongue
06-11-2016, 19:24
Post: #4
RE: TEST ZAROWEK H7
Mnie by się przydały jakieś żarówki H7 w barwie zimny biały. Mam xenon i następny samochód też będzie na takim oświetleniu bo jest ogromna różnica do chociażby zwykłego odbłyśnika w Sharanie, po włączeniu moich drogowych wszystko się zlewa i tak sobie wygląda ...
06-11-2016, 21:43
Post: #5
RE: TEST ZAROWEK H7
Ja używam Tungsram +90. Nie są w chorych cenach a świecą bardzo dobrze. Moje dają bardzo białe światło. W połączeniu z niebieskimi postojówkami Osram lampy w ogóle nie mają żółtego poblasku.



BAN ZA NIEDOJRZAŁOŚĆ ADMINISTRATORA
06-11-2016, 21:45
Post: #6
RE: TEST ZAROWEK H7
Ring ma bardzo zbliżone światło do xenon-a(barwy 4300).
06-11-2016, 21:57
Post: #7
RE: TEST ZAROWEK H7
Hmm. czyli po wlaczeniu drogowych to juz gorzej jest jak na mijania? Czy chodzi tu o kolor jaki swieci czy o jednak lepsza widocznosc w nocy. Ja tam nie kumam tego jakiegos pedu w ksenony. niby lepiej jest ale potem ludzie oszczedzaja je. jakies ledy montuja. moze niech na noc do domu zabieraja.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
07-11-2016, 00:04
Post: #8
RE: TEST ZAROWEK H7
Na mijania xenon ori 4300k - barwa zimna biała wpadająca lekko w niebieską poświatę, no ale na drogowych to jakieś zwykłe żółte i się wszystko zlewa - przed autem biało, dalej żółto o to mi chodzi nie najlepiej to wygląda, ale nic nie zmieniałem bo tak było.
Dziwisz się, że ludzie oszczędzają..? A po co Ci xenon w dzień.? tak samo jak zwykłe światła. Te reflektory nie były projektowane z myślą o jeździe 24h na światłach, potem klosze zarastają twardym nalotem i trzeba polerować co generuje koszta, a jeśli ktoś nie widzi auta w dzień z naprzeciwka przy dobrych warunkach to niech nie wsiada za kółko.
07-11-2016, 00:53
Post: #9
RE: TEST ZAROWEK H7
i tu chodzi o kolor?? Ja myslalem ze o widocznosc. Kolor tu nie ma nic do rzeczy. A jak ktos chce oszczedzac to nie wisiadac za kolko to zaoszczedzi najwiecej. To tak jak kupuja ludzie BTB i jezdza emerycko. Nie mowie ze trzeba palowac ale smiac mi sie chce jak potem czytam ze lał oleje najprzedniejsze, najdrozsze, oszczedzal dbał i na koniec sie cos skiepszczylo. A ja sobie daje ostro wycisk i nic nie siada. Dziwne co nie.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
07-11-2016, 10:36
Post: #10
RE: TEST ZAROWEK H7
Chodzi o barwę światła, dużo jeżdżę w nocy i przy białym świetle oko u mnie się nie męczy, a te moje H7 to jakieś lipne są.
To czy ktoś jeździ emerycko czy też nie, to każdego indywidualna sprawa. Można sobie kupić V8 i wozić się pomału lub kupić jakąś małą pralkę i dawać w palnik ile fabryka dała i koło się zamyka.




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  TEST LEDY ZAMIAST ŻARÓWEK PAMONIUSZ 26 10,420 19-02-2022 22:49
Ostatni post: bialekmleko
  TEST ŻARÓWEK H4 PAMONIUSZ 6 4,036 07-01-2018 22:08
Ostatni post: DuczekiOsia
  VW Sharan testy zderzeniowe, crash test Euro NCAP marecki_name 11 11,804 09-03-2013 17:05
Ostatni post: spuki1

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name