Ocena wątku:
Odnośnie kolegi " 00_00"
27-09-2016, 21:12 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-09-2016 21:13 przez bialekmleko.)
Post: #11
RE: Odnośnie kolegi " 00_00"
(22-09-2016 20:53)marcyb3 napisał(a):  Oczywiście ze olewam tą sprawę ale chciałbym żeby wszyscy wiedzieli co to za gość. Ogólnie upałów już nie ma więc nie można zgonic na słońce :rolleyes:to powiedzcie koledzy czy mam pisać koledzy czy Pan\Pani ???ogólnie jestem spokojna osoba i zawsze daje kolejna szansę :shy:może się Pan 00_00 wypowie na ten temat .może ma coś do powiedzenia ciekawego ???Jeszcze raz pozdrawiam Pana
(22-09-2016 20:46)bialekmleko napisał(a):  Nie miałem okazji poznać kolegi 00 i pozwolę sobie go przemilczeć ;-)

Oczywiście ze nie miales okazji poznac Bo jest dopiero od kilku dni na forum i nikt go nie zna Big Grin

Jednak miałem z tą osobą kontakt prosił o książkę "Sam Naprawiam"
I przy nim jest dalej, że ma tylko 1 post i Ty zwróciłeś na to uwagę.
Reklama

29-09-2016, 22:23 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-09-2016 22:26 przez bialekmleko.)
Post: #12
RE: Odnośnie kolegi " 00_00"
Właśnie dostałem minus za reputacje Big Grin od "kolegi" 00. Za co? Czym go obraziłem?

00__00 (0) - Ostatnio zaktualizowano 22-09-2016, 06:34
Punkt przyznany za Post #96589

Negatywny (-1): [brak komentarza]

Ano tym postem:
(20-09-2016 12:19)bialekmleko napisał(a):  
(19-09-2016 20:24)marcyb3 napisał(a):  
(19-09-2016 06:41)00__00 napisał(a):  Witam
Jeśli to nie kłopot to też bardzo poproszę o książkę gmpks@interia.pl
Dziękuję i pozdrawiam .

kolego może najpierw wypadało by się przywitać , a nie tak od razu z prośbami
P.S koledzy patrzcie się na ilość postów a nie nowo przybyłym od razu takie prezenty,takie moje spostrzeżenie

Ja jednak zostałem zmuszony dłużej korzystać tylko z telefonu. A na małym ekranie nie na wszystko się zwraca uwagę ;-) ale faktycznie coraz gorzej te szkoły wychowują ;-)


Znaczy się mam złą reputacje bo z telefonu nie byłem wstanie wysłać książki?
Czy dlatego, że stwierdziłem iż szkoły coraz gorzej wychowują?
A może powinienem napisać, że wychowanie wynosi się z domu?
30-09-2016, 10:28
Post: #13
RE: Odnośnie kolegi " 00_00"
Koledzy,
aż zadałem sobie trud prześledzenia historii tego zajścia. Zaczęło się od DROBNEGO niedociągnięcia. Może i kolega mógł być grzeczniejszy (zawsze można), ale bez przesady - jakiś strasznie nieuprzejmy nie był. Taką sprawę można wyciszyć, albo rozdmuchać. Jaki jest pożytek z tego dęcia?
Pozdrowienia dla Wszystkich.
30-09-2016, 20:07
Post: #14
RE: Odnośnie kolegi " 00_00"
(30-09-2016 10:28)Czerwony napisał(a):  Koledzy,
aż zadałem sobie trud prześledzenia historii tego zajścia. Zaczęło się od DROBNEGO niedociągnięcia. Może i kolega mógł być grzeczniejszy (zawsze można), ale bez przesady - jakiś strasznie nieuprzejmy nie był. Taką sprawę można wyciszyć, albo rozdmuchać. Jaki jest pożytek z tego dęcia?
Pozdrowienia dla Wszystkich.

Jak dla mnie facet może sobie nawet na głowie stojąc pić piwo. Ale jeśli dopiero dołączył do forum i za zwykłe zwrócenie uwagi daje minus 1 w czyjejś reputacji to coś jest nie tak. Za takie coś i Marcyb i ja dostaliśmy minusy. I wiem jedno ja mu na pewno książki nie podeślę, a do tej pory wysyłałem wszystkim i jeśli mogę to staram się pomagać. A że takie osobniki można spotkać wszędzie no to niestety trzeba je albo olewać sikiem parabolicznym przez plecy, albo pozwolić im skakać sobie po głowie. Wybór należy do nas. Tyle ode mnie pozdrawiam
30-09-2016, 20:20
Post: #15
RE: Odnośnie kolegi " 00_00"
(30-09-2016 20:07)bialekmleko napisał(a):  
(30-09-2016 10:28)Czerwony napisał(a):  Koledzy,
aż zadałem sobie trud prześledzenia historii tego zajścia. Zaczęło się od DROBNEGO niedociągnięcia. Może i kolega mógł być grzeczniejszy (zawsze można), ale bez przesady - jakiś strasznie nieuprzejmy nie był. Taką sprawę można wyciszyć, albo rozdmuchać. Jaki jest pożytek z tego dęcia?
Pozdrowienia dla Wszystkich.

Jak dla mnie facet może sobie nawet na głowie stojąc pić piwo. Ale jeśli dopiero dołączył do forum i za zwykłe zwrócenie uwagi daje minus 1 w czyjejś reputacji to coś jest nie tak. Za takie coś i Marcyb i ja dostaliśmy minusy. I wiem jedno ja mu na pewno książki nie podeślę, a do tej pory wysyłałem wszystkim i jeśli mogę to staram się pomagać. A że takie osobniki można spotkać wszędzie no to niestety trzeba je albo olewać sikiem parabolicznym przez plecy, albo pozwolić im skakać sobie po głowie. Wybór należy do nas. Tyle ode mnie pozdrawiam
oooooo! lepiej bym tego nie ujął, choć preferuję sik prosty z punktowym celowaniem...



ALHAMBRA 1.9 TDI ASZ 2005, VW LUPO 1.4, wcześniej : TOYOTA AVENSIS T25, MERCEDES E 220 W124, OPEL ASTRA G, JEEP CHEROKEE WAGONEER, MERCEDES W 123, POLONEZY, MALUCHY, DUŻE FIATY, I KILKADZIESIĄT RÓŻNYCH SŁUŻBOWYCH.... oraz motorynka Stella z silnikiem Java 50ccm Tongue
30-09-2016, 23:13
Post: #16
RE: Odnośnie kolegi " 00_00"
Dziwię się wesolowi lub innemu modowi że kol. " 00_00" nawet nie otrzymał ostrzeżenia a wręcz przeciwnie został obroniony co w bardzo szybkim czasie zostało wynagrodzone thxConfused. Kiedyś na forum jak napisałem tz. OT dostałem ostrzeżenie co do dziś z tym się nie zgodzę. Według mnie kol " 00_00" ubliżył Marcinowi publicznie za co powinien choć delikatnie przeprosić tym bardziej że jest świeżym użytkownikiem tego forum.
P.s Szczerze mówiąc pierwszy raz widzę aby ktoś tak na kogoś tutaj najechał.ConfusedHuh
01-10-2016, 21:29
Post: #17
RE: Odnośnie kolegi " 00_00"
kolego @czerwony , sytuacja była bardziej napięta, tylko że jego post został usunięty ponieważ był nie cenzuralny, moim zdaniem z gościem jest coś nie tak, najprawdopodobniej ma bardzo duży problem ze sobą i daje sobie pomóc Sad ja jestem bardzo cierpliwy ,ale z tą reputacją to troszkę przesadził. nie było mnie przez trzy dni w domu więc nie wiem co się tu działo,ale nadrobiłem straty Smile sorrki kolego @bialekmleko jeżeli to przeze mnie dostałeś minusa od użytkownika który nie zna kultury



Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
01-10-2016, 22:00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-10-2016 22:01 przez wesol.)
Post: #18
RE: Odnośnie kolegi " 00_00"
Ja moge tylko didac od siebie ze z kolega sie dogadywalem tuz po tym jak zamiescil post troszke niecenzurowany i po malej rozmowie troszke jakby ochlonal. Napisalem mu ze ten post jego wykasuje. Niby nie mial tego zazle. Wygladalo na to ze juz sie zalagodzilo. Dlatego tez stwierdzilem ze nie bede sie do tego mieszal. Zreszta mowilem Marcinowi w rozmowie telefonicznej ze mailowalem z kolega itd. Jesli sie jakos dogadaja to okej. Niedogadaja to tez trudno.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
01-10-2016, 22:15
Post: #19
RE: Odnośnie kolegi " 00_00"
Spokojnie już swoje przeżyłem i nie z takimi się stykałem Tongue
Po za tym to tylko minus od delikatnie mówiąc małolata Wink




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pytanie odnośnie wyposazenia adam76 9 2,007 22-12-2016 10:02
Ostatni post: wesol
  pytanie odnośnie postów michaś88 14 5,340 14-12-2013 19:37
Ostatni post: fredric

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name