Ocena wątku:
Drążki kierownicze firmy SBS
26-08-2016, 21:30
Post: #1
Drążki kierownicze firmy SBS
Witam wszystkich. Czy ktos z was koledzy spotkał sie z firma SBS ? Akurat jestem podczas zmiany maglownicy w innym aucie i na drążkach jest wybite,napisane SBS ? Zastanawiam sie co to warte. Koncówki sa firmy Meyle. Jedynie co znalazłem to stronka niemiecka : http://www.sbs-automotive.de/produkty/dr...parts.aspx chyba nie sa takie ostatnie jesli chodzi o jakość do ceny i żywotność na użytkowanie.



Sprzedam pod zamowienie nowe Navi i Antyrady.50% Taniej. Mam rowniez Seata Alhambre AFN.
Reklama

26-08-2016, 21:53 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-08-2016 21:54 przez bialekmleko.)
Post: #2
RE: Drążki kierownicze firmy SBS
Nawet mają język polski, ponadto odnośnik do strony duńskiej.
Robią też klocki hamulcowe do elektrowni wiatrowych. To pewnie jakość mają na dobrym poziomie.
26-08-2016, 22:22
Post: #3
RE: Drążki kierownicze firmy SBS
NK-SBS to producent raczej niszowy ale nie jest to ostatnie padło choć raczej nie produkują poważnie skomplikowanych elementów. Części zawieszeń hamulcowe klocki, amortyzatory itp. Daleko mu do lemiego czy sachsow lukow itp ale nie powinien się rozklekotac po miesiącu.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
27-08-2016, 10:15
Post: #4
RE: Drążki kierownicze firmy SBS
Zobacze w jakim stanie bedzie drążek i końcówka Lemfordera,jak cos to nie bede zakładał tego SBS. Ale mam luz na kierownicy wiec cos poszło przez ostatnie 20 kkm. Albo sworzeń kulowy na dole padł i tez bedzie luz.



Sprzedam pod zamowienie nowe Navi i Antyrady.50% Taniej. Mam rowniez Seata Alhambre AFN.
27-08-2016, 14:04
Post: #5
RE: Drążki kierownicze firmy SBS
Raczej nie sworzeń. Albo końcówka albo sam drążek kierowniczy. Ja u siebie nic jeszcze nie wymieniałem poza tulejami w wahaczach.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name