Ocena wątku:
[oddzielone ] szkoła zpt dzieci itd.
17-08-2016, 12:20
Post: #11
RE: Czujnik ciśnienia klimatyzacji
Jeśli dzieciakom się na zbyt wiele pozwala, to nie wina leży w nich lecz w rodzicach. Gdzie wychowanie rodziców? Nie samym internetem żyje człowiek.



Redakcja "W Knurowie"
ul. Witosa 33, Knurów
E-mail: kontakt@wknurowie.pl
Reklama

17-08-2016, 20:55
Post: #12
RE: Czujnik ciśnienia klimatyzacji
Ja jak byłem mały, to rozkręcałem wszystko, bo byłem ciekawy jak to działa. Jedynie zegarka (takiego dużego budzika) nie potrafiłem złożyć Big Grin. Reszta działała i części nie zostawały.



Seat Alhambra 1.9 TDI 110 KM 1998r - żyje dalej na Ukrainie (chyba)
17-08-2016, 22:36
Post: #13
RE: Czujnik ciśnienia klimatyzacji
Dyskusja troche zeszła z torów. Wesol zaluz nowy wątek kto ma najzdolniejsze dziecko,lub co robił jak był młody. Moj na razie synek ma dwa latka ale odkąd zaczął chodzić jak zobaczy skrzynkę to juz śrubokręt lub klucz jest jego. A najbardziej go cieszy wymiana baterii w urządzeniach które sam obsługuje.



Sprzedam pod zamowienie nowe Navi i Antyrady.50% Taniej. Mam rowniez Seata Alhambre AFN.
17-08-2016, 22:46
Post: #14
RE: Czujnik ciśnienia klimatyzacji
jutro to zrobie dzis juz brak mocy przerobowej. Tez moj dzieciak mimo 3.5 roku to juz tez majstruje. Musze pilnowac wszystkiego w piwnicy. Schodzi tam za mną i myszkuje. troche sie jeszcze boi elektronarzedzi jak pracuja ale tak to nie ma problemu tez mi tam zaglada przez ramie.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
18-08-2016, 00:27
Post: #15
RE: Czujnik ciśnienia klimatyzacji
Widzę że mamy fajne dzieciaki. Wink Mój mały też chodzi za mną i podgląda jak mechanikuje a potem dubluje. Kiedyś jak miał 4-5 lat widział jak używałem podnośnika hydraulicznego. Następnego dnia przygladam się i myslałem że gumę złapałem w ciągniku bo koślawo stał. Okazało się ze mały podniósł go podnośnikiem ile dał radę.Big Grin



Jest: VW SHARAN 2.0 TDI BRT 140 KM, MAGIA TKWI W TDI Heart
Było: VW SHARAN 1.9 TDI AHU 90 KM
VW SHARAN 1.9 TDI 1Z 90 KM
VW SHARAN 2.0 ADY 115 KM
18-08-2016, 21:21
Post: #16
RE: [oddzielone ] szkoła zpt dzieci itd.
Jedni maja dzieci zdolnych inni nie. Ja swojemu musze kupic jakies auto na baterie co by sobie wsiadł i jeździł po podwórku. Ale to za rok. Teraz juz przy pozno,choc jak bedzie okazja po taniości cos zdobyć to juz bedzie jak znalazł.



Sprzedam pod zamowienie nowe Navi i Antyrady.50% Taniej. Mam rowniez Seata Alhambre AFN.
22-08-2016, 07:14 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-08-2016 07:16 przez mamwi.)
Post: #17
RE: Czujnik ciśnienia klimatyzacji
(18-08-2016 00:27)andrew7800 napisał(a):  Widzę że mamy fajne dzieciaki. Wink Mój mały też chodzi za mną i podgląda jak mechanikuje a potem dubluje. Kiedyś jak miał 4-5 lat widział jak używałem podnośnika hydraulicznego. Następnego dnia przygladam się i myslałem że gumę złapałem w ciągniku bo koślawo stał. Okazało się ze mały podniósł go podnośnikiem ile dał radę.Big Grin

Całe szczęście że gdzieś się nie zsunął z podnośnika i krzywdy mu nie zrobił.
Ja miałem kiedyś taki ruski czołg na baterie, z pilotem na kablu. Jak mu dorobiłem turbo, to stawał dęba, a na podjeździe potrafił się przewrócić. Ale silniki długo nie wytrzymały Big Grin Z 8 - 10 lat wtedy miałem.



Seat Alhambra 1.9 TDI 110 KM 1998r - żyje dalej na Ukrainie (chyba)
22-08-2016, 08:56
Post: #18
RE: [oddzielone ] szkoła zpt dzieci itd.
W szkole na ZPT to dzieciaki mają pierd*ły i wielka szkoda. W domu jak zwykłą dziurę w ścianie wiercę, to dzieciaki jarają się jak lądowaniem UFO - widać, że garną się do techniki. A w szkole nauczą się co najwyżej zakładki robić i jak się nazywają maszyny do produkcji papieru (z działaniem to już gorzej).

Przy latarni morskiej na Rozewiu jest muzeum, jest w nim piękna stara maszyna parowa. Jak zacząłem dzieciakom opowiadać co jest co i jak działa, to miały oczy jak talerze - a powinny znać to lepiej ode mnie.

Techniki i życia trzeba uczyć samemu - szkoła jest od tabliczki mnożenia i ortografii.
22-08-2016, 09:07
Post: #19
RE: [oddzielone ] szkoła zpt dzieci itd.
Cos w tym jest.
Duzo zalezy od nauczyciela czy sie przyklada do pracy nalezycie czy na odwalonego.



Sprzedam pod zamowienie nowe Navi i Antyrady.50% Taniej. Mam rowniez Seata Alhambre AFN.
22-08-2016, 12:51
Post: #20
RE: [oddzielone ] szkoła zpt dzieci itd.
@peters
Użyte przez Ciebie 'należycie' i 'odwalonego' jak najbardziej funkcjonują w świecie nauczycielskim.
Natomiast powinno się wyłuskiwać i z uporem maniaka "upychać" takich nauczycieli, którzy w pewnym sensie nie mogą żyć bez możliwości przekazywania swojej nie tylko wiedzy, ale możliwości zarażania dzieciaków wirusem, który generuje głód wiedzy w obszarach, które nie są omawiane w podręcznikach.
Dlatego @Czerwony ma 100%-tową rację.



Pozdrawiam, Darek.




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  1% podatku - Cukrzyca dzieci adam 2 3,010 06-03-2013 22:53
Ostatni post: adam

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name