Ocena wątku:
[oddzielone ] szkoła zpt dzieci itd.
23-08-2016, 21:15
Post: #31
RE: [oddzielone ] szkoła zpt dzieci itd.
G.... owiniete w gazecie położone pod drzwi nielubianego sąsiada podpalamy gazetę, dzwonek i Kitttaaaaaa. Sąsiad ptwiera drzwi, no i nogą gasi gazetę....



ALHAMBRA 1.9 TDI ASZ 2005, VW LUPO 1.4, wcześniej : TOYOTA AVENSIS T25, MERCEDES E 220 W124, OPEL ASTRA G, JEEP CHEROKEE WAGONEER, MERCEDES W 123, POLONEZY, MALUCHY, DUŻE FIATY, I KILKADZIESIĄT RÓŻNYCH SŁUŻBOWYCH.... oraz motorynka Stella z silnikiem Java 50ccm Tongue
Reklama

23-08-2016, 22:20
Post: #32
RE: [oddzielone ] szkoła zpt dzieci itd.
(23-08-2016 21:12)bialekmleko napisał(a):  A bomby a puszek wypełnionych karbidem z wodą Big Grin
Kopciuchy z ping-pongów Big Grin
... a różnych mieszanek z zastosowaniem saletry nie odpalałeś?
Całkiem niezła zabawa była



Pozdrawiam, Darek.
24-08-2016, 06:11
Post: #33
RE: [oddzielone ] szkoła zpt dzieci itd.
[/quote]
... a różnych mieszanek z zastosowaniem saletry nie odpalałeś?
Całkiem niezła zabawa była
[/quote]
No ba Big Grin saletra połączona z węglem drzewnym i siarką Wink upchana w łuskach po nabojach do strzelby myśliwskiej Big Grin
Potrafiło przesunąć dużego fiata Big Grin
29-08-2016, 20:41
Post: #34
RE: [oddzielone ] szkoła zpt dzieci itd.
No, a jak odłamkiem z takiej bomby dostałem to myślałem że mi nogę urwało. Siniak był jak talerz.



Seat Alhambra 1.9 TDI 110 KM 1998r - żyje dalej na Ukrainie (chyba)
29-08-2016, 20:58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-08-2016 20:59 przez PAMONIUSZ.)
Post: #35
RE: [oddzielone ] szkoła zpt dzieci itd.
ja jestem z wyżu demograficznego 75' w bloku 10 piętrowym było nas z dziewczynami ok 15 rówieśników. starsi ludzie w bloku mieli delikatnie mówiąc przerąbane. dookoła same budowy i nieużytki więc żaden plac zabaw nie był atrakcyjniejszy od dobrej budowli czy lasku gdzie paliło sie ogniska. jak nie było kasy na zapałki czy ziemniaki do ogniska to runda po śmietnikach po butelki i do skupu... echhhh jaka beztroska... ale te nie było takiego bandyctwa czy zwyrodnialstwa jak teraz co najwyżej kopa w zad ktos od żula dostał i tyle. za niewielkie drobne było kino i zapiekanka na Placu Unii Lubelskiej, teraz żeby dzieciak poszedl do. kina i cos zjadł to 5 dych pęka na miekko



ALHAMBRA 1.9 TDI ASZ 2005, VW LUPO 1.4, wcześniej : TOYOTA AVENSIS T25, MERCEDES E 220 W124, OPEL ASTRA G, JEEP CHEROKEE WAGONEER, MERCEDES W 123, POLONEZY, MALUCHY, DUŻE FIATY, I KILKADZIESIĄT RÓŻNYCH SŁUŻBOWYCH.... oraz motorynka Stella z silnikiem Java 50ccm Tongue
29-08-2016, 21:53
Post: #36
RE: [oddzielone ] szkoła zpt dzieci itd.
No jakoś tak łatwiej się żyło Big Grin my zamiast budów to po starych poniemieckich bunkrach i fabrykach łaziliśmy Big Grin . A i o dostęp do petard i różnych gazów łzawiących było łatwiej Wink Teraz to dzieciarnia nie ma takich zabaw Wink
Wyścigi kto pierwszy w bramie milicjant czy my Wink Big Grin zbiorowa kąpiel na ulicy sponsorowana przez ZOMO Wink
29-08-2016, 23:02
Post: #37
RE: [oddzielone ] szkoła zpt dzieci itd.
Heh. Ciesz mnie ten temat. Fajnie się czyta takie rzeczy. Czasami aż człowiek tęskni za takimi niby z pozoru przyziemnymi rzeczami. To były czasy.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
02-09-2016, 09:13 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-09-2016 09:16 przez mamwi.)
Post: #38
RE: [oddzielone ] szkoła zpt dzieci itd.
U mnie pod blokiem rosła taka fajna lipa, w miarę okrągła, jak stawały ciężarówki z jabłkami do winiarni, to z drzewa skakało się na przyczepy i jabłka jadło Rolleyes albo na ludzi się pluło Big Grin Albo do parowozowni po szklane rurki chodziliśmy i wojna na jarzębinę...
Ile bym oddał żeby cofnąć się do tamtych czasów. Człowiek cieszył się z prostych rzeczy, jak matka na święta banana kupiła to nie wiadomo było, czy go zjeść czy w ramki oprawić...



Seat Alhambra 1.9 TDI 110 KM 1998r - żyje dalej na Ukrainie (chyba)
02-09-2016, 09:22
Post: #39
RE: [oddzielone ] szkoła zpt dzieci itd.
my walczyliśmy na budowie na bryłki tzn zbrylowane grudy ziemi.... a ze czasem w takiej bryłce był kamień to i strużka krwi z głowy leciała ale nie wolno było sie skarżyć mamie bo następnym razem nie puściła na dwór... kłamało się, że się przewrociło.... oczywiscie odpowiednia ilość piachu i ziemi we włosach oraz kolor brudu na ubraniu i mama wiedziała że znów wojna na budowie na bryłki była... a jak sie zapytała co to za zaschnieta krew we włosach i usłyszała ze to jic takiego i juz wyschlo.... tylko rece załamywała ...



ALHAMBRA 1.9 TDI ASZ 2005, VW LUPO 1.4, wcześniej : TOYOTA AVENSIS T25, MERCEDES E 220 W124, OPEL ASTRA G, JEEP CHEROKEE WAGONEER, MERCEDES W 123, POLONEZY, MALUCHY, DUŻE FIATY, I KILKADZIESIĄT RÓŻNYCH SŁUŻBOWYCH.... oraz motorynka Stella z silnikiem Java 50ccm Tongue




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  1% podatku - Cukrzyca dzieci adam 2 3,436 06-03-2013 22:53
Ostatni post: adam

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name