Ocena wątku:
[oddzielone ] szkoła zpt dzieci itd.
11-08-2016, 23:43 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-08-2016 11:32 przez wesol.)
Post: #1
[oddzielone ] szkoła zpt dzieci itd.
w szkole nie miales jak dziala lodówka?? Do ksiazki ciezko zerknac? Nawet na necie znajdziesz. Ciezko pomysleć. Przecie to nie jest technologia z NASA. Klima jest od naprawde kilkudziesieciu lat a sama lodowka i jej zasada dzialania to juz naprawde bardzo dlugo.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Reklama

12-08-2016, 10:55
Post: #2
RE: Czujnik ciśnienia klimatyzacji
Ja do szkoly kolego wesol nie chodzilem w ktorej byla budowa i zasada dzialania lodowki.



Sprzedam pod zamowienie nowe Navi i Antyrady.50% Taniej. Mam rowniez Seata Alhambre AFN.
12-08-2016, 11:48
Post: #3
RE: Czujnik ciśnienia klimatyzacji
Zpt nie miałeś? Na drutach szydelkowales czy jak.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
13-08-2016, 01:16
Post: #4
RE: Czujnik ciśnienia klimatyzacji
Kolego @Wesol nie każdy z nas musi być mechanikiem i w mig wszystko potrafi ogarnąć. Po to piszemy o tym na forum żeby uzyskać odpowiedź.
Wracając do tematu jeśli klima była długo nieszczelna to warto osuszacz lub wkład osuszacza wymienić.Wink



Jest: VW SHARAN 2.0 TDI BRT 140 KM, MAGIA TKWI W TDI Heart
Było: VW SHARAN 1.9 TDI AHU 90 KM
VW SHARAN 1.9 TDI 1Z 90 KM
VW SHARAN 2.0 ADY 115 KM
13-08-2016, 06:59
Post: #5
RE: Czujnik ciśnienia klimatyzacji
Wymienić warto zawsze nawet jak był wymieniany rok temu. Tak jak olej w skrzyni manualnej- producent mówi kontrolować ale wymieniać wcale nie każe. Kto chce to wymienia a czasami się potem czyta" po wymianie oleju....."
Naprawdę bawcie się w mechaników to róbcie to z głową. Czemu ktoś chce tu być nadgorliwy a jak sądzie wtrysk to zaczyna się kombinowanie by może jeden tylko robić i to jeszcze oddawać do regeneracji. Róbcie tez jak producent podaje wymienić w aso na nowe. Bądźcie konsekwentni- tak jak podaje producent wszystko. Ja wolę myślenie włączyć i jak producent każe wymienić olej po 50 tys km to wymieniam po 15. Jak mówi wymienić na dwumas to ja wymieniam na jednomas. Ale jak mówi dokręcania jakieś ważne śruby taka siła to tak robię.

A tak spytam jeszcze- zpt w szkole mieliście? Pamiętacie co tam robiliscie na tych zajęciach?



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
13-08-2016, 22:58
Post: #6
RE: Czujnik ciśnienia klimatyzacji
Miałem ten przedmiot ale nie wiele to w życiu się przydało.Grawerka wypalanie w drewnie,ostrzałka do ołówka, wieszaczek no i szycie. Pilnik w rękę i heja.Wink
A najciekawsza sprawa to cięcie w styropianie.Tongue



Jest: VW SHARAN 2.0 TDI BRT 140 KM, MAGIA TKWI W TDI Heart
Było: VW SHARAN 1.9 TDI AHU 90 KM
VW SHARAN 1.9 TDI 1Z 90 KM
VW SHARAN 2.0 ADY 115 KM
13-08-2016, 23:07
Post: #7
RE: Czujnik ciśnienia klimatyzacji
kolezanka chodzila do szkoly sredniej w DE w Gertz to na zajeciach mieli miedzy innymi jak naprawic pralke. oczewiscie w granicach wlasnych mozliwosci nie ze zaraz miernik i po schematach szukac. Ale jak widac po necie wiekszosc chlopow to nei potrafi sprawdzic miernikiem albo zarowką z bateria ciaglosc przewodu. Toz to jeszcze rok dwa i moj dzieciak bedzie to umial bo go naucze napewno. nic narazie ma niecale 4 lata to jeszcze za wczesnie ale za 2 lata pewnie juz bedzie ze mna dzialal w piwnicy.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
17-08-2016, 09:30
Post: #8
RE: Czujnik ciśnienia klimatyzacji
Mi utkwiła jedna praca na ZPT -ach robienie lampki z butelki po winie i wiercenie dziury w butelce na przewody tępym wiertłem, masakra jakaś to była heh, a tak to klepaliśmy młotki, robiliśmy szyldy do zamków i inne pierdoły......



Pozdrawiam.



Volkswagen Sharan 1.9 TDI, AUY, 2002r. 115KM automat
17-08-2016, 09:40
Post: #9
RE: Czujnik ciśnienia klimatyzacji
Zawsze to coś. Troszkę wstyd jak sąsiad z przeciwka żarówki nie umie wymienić w aucie. Autentycznie. Jeszcze żona mówi do mnie wczoraj- ty oni maja dwie córki. Toż porażka na całej linii. Lucynka jego żona to ciapa on w sumie też. Jaki los czeka ich dzieci? Smutny. No kie każdy jest rozgarniety czy musi naprawiać auto ale bez przesady żarówkę w domu czy aucie chyba każdy powinien umieć. Szkoda ze filmików nie nagrałem jak kiedyś wyjeżdżali z garażu. Byłby ubaw po pachy.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
17-08-2016, 10:53
Post: #10
RE: Czujnik ciśnienia klimatyzacji
Niestety takie czasy, jak widzę małe dzieciaki, ale nawet nastolatków to sorry za określenie "kaleki", jak by im zabrać telefony, tablety i internet to by pomarli, ale taka rzeczywistość niestety.



Pozdrawiam.



Volkswagen Sharan 1.9 TDI, AUY, 2002r. 115KM automat




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  1% podatku - Cukrzyca dzieci adam 2 3,437 06-03-2013 22:53
Ostatni post: adam

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name