Ocena wątku:
Problem po czyszczeniu wtryskiwaczy LIQUI MOLY DIESEL SPULUNG
23-07-2016, 11:47
Post: #21
RE: Problem po czyszczeniu wtryskiwaczy LIQUI MOLY DIESEL SPULUNG
(20-07-2016 06:37)wesol napisał(a):  te preparaty sa do poprawiania humoru a nie do naprawy wtryskiwaczy. Nic tam nei wyczyszcza a ludzie takie bajki opowiadaja o jakichs cudownych wlasciwosciach. Po co w takim razie firmy regenerujace funkcjonuja?? Poza tym podawane jest ze buteleczke 200 ml zalac na bak czy pol baku paliwa to kto wymyslil by te 200 ml zapodac by zasililo uklad paliwowy?? Czy to mialo wlansie taki wplyw to nie wiem i nie zamierzam sprawdzac nigdzie ale jesli juz ktos cos kombinuje to przede wszystkim pamietac trzeba ze PDki mocno grzeja paliwo bo wtryski sa w glowicy i powrotem normalnie paliwo ma temperature pod 70 stopni. Tyle ze normalnie idzie powrot przez chlodniczke do zimnego baku jeszcze a tuktos zapodaje paliwo w obiegu zamknietym gdzie ilosc to moze litr a moze nie??. Jeszcze bym sprawdzil czy czujnik temperatury paliwa sie z tego wszystkiego nei ugotowal bo tez bedzie ostro dlawic moc jednostki.

Kolego wstawiłbym zdjęcie gdybym miał, zasyfionego filterka paliwa, który założyłem na powrocie z pompy - był brązowy i było widać syf więc coś tam przeczyściło - oczywiście, że jak pompki kibel to żadne specyfiki nie pomogą dlatego są firmy co próbują je reanimować.
Metalowa pucha specyfiku ma 0,5l, a nie 200ml, producent podaje, że można wlać to bezpośrednio do baku 0,5 litra -> 70 litrów paliwa, lub bezpośrednio podłączyć się pod układ zasilania omijając filtr paliwa. Poczytaj na stronie producenta.
Ja u siebie zrobiłem wgląd na korekty i bipy przed zastosowaniem, zaraz po zastosowaniu i po jakimś czasie i efekt taki, że korekty trochę spadły i się wyrównały, bipy może minimalnie się ruszyły więc wniosek taki, że preparat w jakimś stopniu działa.
Reklama

23-07-2016, 12:00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-07-2016 12:04 przez wesol.)
Post: #22
RE: Problem po czyszczeniu wtryskiwaczy LIQUI MOLY DIESEL SPULUNG
I urosles od tego od tch wartości z vaga? Problem w tym ze ludzie nie wiedzą co z czym się je. Zalej sobie jeszcze dwa takie preparaty to może spadnie wszystko do zera no chyba ze żałujesz tych 30 zł. No skoro pomaga to po co ja tu będę pisał. Piszczcie każdemu by sobie dolewal tego preparatu i będzie okej juz i wtryski po regeneracji. A miałem wystawić jeden komplet ALek na sprzedanie po regeneracji na nowych końcówkach. Zostawię go sobie jednak. Zresztą jak bym i tak wystawił za 2000 to kto by to kupił.

Pisałem żeby po wyjezdzenu paliwa z tym preparatem zalać czystej ropy i sprawdzić korekcje. Nadal będą takie poprawione czy wrócą do stanu poprzedniego? Dole wtedy oleju do 2T i zobacz co się stanie w 013.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
23-07-2016, 13:03
Post: #23
RE: Problem po czyszczeniu wtryskiwaczy LIQUI MOLY DIESEL SPULUNG
Kolego Wesol zostaw je ,bo moze kiedys sie wybiore do ciebie z autem do ogarniecia to wtedy sie nam przydadza.



Sprzedam pod zamowienie nowe Navi i Antyrady.50% Taniej. Mam rowniez Seata Alhambre AFN.
23-07-2016, 15:05 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-07-2016 15:13 przez ULTRA.)
Post: #24
RE: Problem po czyszczeniu wtryskiwaczy LIQUI MOLY DIESEL SPULUNG
Chyba dalej nie rozumiesz do czego ten specyfik służy.. Niech każdy sobie leje do baku co tam sobie chce.....
23-07-2016, 15:21
Post: #25
RE: Problem po czyszczeniu wtryskiwaczy LIQUI MOLY DIESEL SPULUNG
(23-07-2016 15:05)ULTRA napisał(a):  Chyba dalej nie rozumiesz do czego ten specyfik służy.. Niech każdy sobie leje do baku co tam sobie chce.....

Amen.Tongue



"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."
23-07-2016, 16:27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-07-2016 16:33 przez wesol.)
Post: #26
RE: Problem po czyszczeniu wtryskiwaczy LIQUI MOLY DIESEL SPULUNG
Służy do oprawianie humory jak pisałem. Jak pompki są okej to nic im nie polepszy się poza odczytać na vagu które też poprawisz wlewać olej do 2T . Tym pompka co są klekniete tez nie pomoże na tyle by je uratować. Czyli co to daje? Moim zdaniem nic. Ale lejcie sobie nawet cały kanister tego.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
23-07-2016, 19:12
Post: #27
RE: Problem po czyszczeniu wtryskiwaczy LIQUI MOLY DIESEL SPULUNG
(23-07-2016 16:27)wesol napisał(a):  Służy do oprawianie humory jak pisałem. Jak pompki są okej to nic im nie polepszy się poza odczytać na vagu które też poprawisz wlewać olej do 2T . Tym pompka co są klekniete tez nie pomoże na tyle by je uratować. Czyli co to daje? Moim zdaniem nic. Ale lejcie sobie nawet cały kanister tego.

Z całym szacunkiem do Waszej wymiany poglądów/teorii, dopóki ktoś tego nie sprawdzi na własnej skórze to sobie może pisać bajki, niezależnie czy nabił 9 czy 9 tys. postów.
Jak dotąd radziłem sobie z poprzednimi autami , to mój pierwszy diesel i pierwszy pomysł przeczyszczenia wtryskiwaczy najdroższym sklepowym specyfikiem jednej z najlepszych firm. Sad
Gdyby ten specyfik tylko poprawiał humor to na bank mój byłby dobry a nie jest, więc na 100% coś robi w moim przypadku niekoniecznie dobrego.

@tolus24
Zrobiłem ten test i nic to nie zmieniło wskazania max do 2,5 BAR, pozostaje kupić tandema i oby to pomogło Wink
23-07-2016, 19:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-07-2016 20:10 przez wesol.)
Post: #28
RE: Problem po czyszczeniu wtryskiwaczy LIQUI MOLY DIESEL SPULUNG
No ja sprawdzałem wielokrotnie na silnikach CR i ja pompkach. Aktualnie walczę z golfem asz i tu lanie preparatów nie pomoże. Pokaż mi 10 przypadków ze pomogło lanie tego do baku. Bo ja ci podam namiary na conajmniej tylu ludzi co to robiło i skończyło się na wymianach wtryskow ewentualnie gniazd oringow itd.
Czekam aż zapodasz ta pompę tandem i wynik bo sądzę że nie tu leży problem ale obym się mylił.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
23-07-2016, 20:03
Post: #29
RE: Problem po czyszczeniu wtryskiwaczy LIQUI MOLY DIESEL SPULUNG
Witam.

W ramach "samoedukacji" możesz rozebrać obydwie i po weryfikacji zużycia części może uda Ci się złożyć jedną dobrą, to nic nie kosztuje poza straconym czasem. Niestety części mechaniczne nie występują na sztuki w zamienniku, a to one prawdopodobnie uległy przytarciu, jedynie komplety uszczelek http://e-katalog.intercars.com.pl/#/prod...Items.html ale one głównie na wycieki pomagają.

Pozdrawiam
23-07-2016, 20:27
Post: #30
RE: Problem po czyszczeniu wtryskiwaczy LIQUI MOLY DIESEL SPULUNG
(23-07-2016 20:03)tolus24 napisał(a):  Witam.

W ramach "samoedukacji" możesz rozebrać obydwie i po weryfikacji zużycia części może uda Ci się złożyć jedną dobrą, to nic nie kosztuje poza straconym czasem. Niestety części mechaniczne nie występują na sztuki w zamienniku, a to one prawdopodobnie uległy przytarciu, jedynie komplety uszczelek http://e-katalog.intercars.com.pl/#/prod...Items.html ale one głównie na wycieki pomagają.

Pozdrawiam

Jedna to LUK druga to Bosch więc pewnie środek będzie inny, jak nie kupie to nie będę wiedział, napisałem kilka info do sprzedawców czy sprawdzane ciśnienia/podciśnienia, oczywiście nikt nie odpisał więc kupię pewnie nową, znalazłem SKV:
SKV Germany
macie jakieś doświadczenia z takim tandemem ?

Być może poleciały oringi na PD ale to chciałbym zostawić na koniec, a tandem ten niby lepszy i tak ma cienkie podciśnienie, więc jakiś plus tego będzie Smile, minus to kasa ale zamierzam pojeździć więc i tak będzie dla mnie.




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  problem z odpalaniem sarkrz 10 246 21-04-2024 15:03
Ostatni post: sarkrz
Exclamation Problem z Skrzynią Automatyczną Shazam 1 145 20-01-2024 20:22
Ostatni post: Łukasz12502
  problem z pierwszym rozruchem bastti 5 883 06-06-2023 09:46
Ostatni post: bastti
  sharan 1.9 ayu problem z biegami Piteros1 12 1,876 13-05-2023 17:24
Ostatni post: buba
  Zmiana wtryskiwaczy Adam1911 2 464 03-02-2023 18:44
Ostatni post: wesol
  Sharan 2007rok 140 kM diesel - gaśnie Tokarz 3 1,037 28-09-2021 21:39
Ostatni post: Tokarz
  Układ chłodzenia - problem Gawel9 6 5,469 16-05-2021 00:46
Ostatni post: Piter1028
  Problem z mocą marcin_j23 7 2,074 16-08-2020 13:43
Ostatni post: wesol
  Problem z odpaleniem silnika wladcaszerszeni 1 1,109 06-06-2020 08:53
Ostatni post: wesol
  Problem z sharanem AFN motocykle_123 9 2,314 07-05-2020 21:19
Ostatni post: wesz82

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name