Ocena wątku:
Hak ( moduł haka )
15-08-2017, 23:15
Post: #11
RE: Hak ( moduł haka )
Trochę z innej beczki. Co daje kodowanie w 09-centr.Elektr - haka - chodzi mi o sumę liczby tam gdzie dodaje się kierunki komfort, coś tam jeszcze i jest liczba dodania haka. Później daje to liczbę całkowitą kodowania. O co chodzi co to zmienia, dziś patrzyłem na to i tamto i zauważyłem że jest tam opcja jak tylko trza doliczyć lub odjąć do sumy kodowania. Hak mam schowany w boczku działający ale rzadko używam. Teraz nie pamiętam ale suma liczby bodajże nie obejmowała pozycji hak.Huh



Sharan 4motion AUY 115HP
Reklama

16-08-2017, 09:36
Post: #12
RE: Hak ( moduł haka )
W samochodach bez can nie potrzeba modułu haka.jest możliwość zakodowania ale to nic nie da.w autach z can są zakładane takie moduły żeby nie wywalało błędów



Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
16-08-2017, 15:54
Post: #13
RE: Hak ( moduł haka )
Tylko pokazuje info jak zarowka jest spalona. W sga nie ma potrzeby ani kodowac ani dokladac modulow bo to sie moja z celem. Tylko wtyczke z mikrowlacznikiem mozna dac jak sie ma czujniki parkowania tylne by z przyczepa nie dzialaly.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
16-08-2017, 15:56
Post: #14
RE: Hak ( moduł haka )
OK dzięki za info Panowie to w sumie wiele wyjaśnia



Sharan 4motion AUY 115HP




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name