Ocena wątku:
polerowanie felg
16-06-2016, 20:11
Post: #1
polerowanie felg
Witam czy pujdzie wypolerować pomalowane felgi czym zmyc lakier ??? potrzepuje porad , i czy ktos juz cos takiego robił .



SHARAN 1.9 TDI ASZ
"każdy chłopak z polskiej wsi jeździ wozem w TDI":P
Reklama

16-06-2016, 23:43
Post: #2
RE: polerowanie felg
Co chcesz wypolerować ? Farbę nawierzchniowa czy bezbarwny tzw. Clar ?



Sprzedam pod zamowienie nowe Navi i Antyrady.50% Taniej. Mam rowniez Seata Alhambre AFN.
17-06-2016, 16:43
Post: #3
RE: polerowanie felg
Chce zedrzeć lakier i wypolerować aluminium .



SHARAN 1.9 TDI ASZ
"każdy chłopak z polskiej wsi jeździ wozem w TDI":P
17-06-2016, 17:14
Post: #4
RE: polerowanie felg
sa jakies tam srodku agresywne do usuwania farby ale nei wiem czy wypiaskowanie nie bedzie lepsze. Choc potem trzeba bedzie ostro polerowac by błysk uzyskac.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
18-06-2016, 14:10
Post: #5
RE: polerowanie felg
Zależy ile masz do zdarcia tego lakieru. jeśli całe felgi to daj sobie spokój i je wypiaskuj. Jeśli tylko ranty to w budowlanym typu castorama kupisz siuwaks do usuwania lakieru. On jest w postaci płynnej, a raczej takiego kiślu. Elegancko usuwa lakier.



Auto bez gleby jest jak kobieta bez cycków. Niby pojeździć się da, ale czegoś brakuje.
18-06-2016, 22:33
Post: #6
RE: polerowanie felg
Nie wiem czy wypolerowanie samego Alu cos pomoże ,zależy co chcesz osiągnąć. Ja czyściłem papierem i malowałem srebrzanką potem bezbarwny. Jak masz brudne i ciezko czymkolwiek zmyć to zastosuj kwas akumulatorowy potem szczota drucianą. Ale od wewnatrz. I tez delikatnie,gdyz rysy szybko powstają. Przechodziłem przez to ,najciężej zmyć brud od klocków.



Sprzedam pod zamowienie nowe Navi i Antyrady.50% Taniej. Mam rowniez Seata Alhambre AFN.
19-06-2016, 08:00
Post: #7
RE: polerowanie felg
Ja oddałem felgi do fachowca i wyczyścić pożądanie ale nie preparatem tylko papier ścierny i ogień bo szkoda pożądanego podkładu było na felgach no i prysnal w kolor jaki sobie wybrałem w mieszalni farb. Wszystko za 400 zł i temat do zamknięcia. Plus tego tez taki ze powłoka bardzo twarda no i zostawił mi odrobinę farby. Jestem bardzo zadowolony.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
19-06-2016, 14:10
Post: #8
RE: polerowanie felg
Nie no tak, jak jestes zadowolony to ok. Ja od środka zrobiłem dobrze od zewnątrz przyłożyłem sie bardziej i wyszło jeszcze lepiej. Kilka dni temu zrobiłem ostatnia 4 felgę. Uff. Jeszcze mam jedna ale brak juz czasu na felgę ktora bedzie leżała jako zapas. Ostatecznie mozna by było ja zrobic i zmienić ta pod spodem co jest pod autem.Uzywałem gradacji papieru na początku 80-100 potem 220,240. Ciężka praca,ale mam swoją niesprawna piaskarkę i dusze grosz aby nie dać zarobić komuś innemu. Zreszta do dwóch aut mam letnie i zimowe opony felgi tez robiłem . Wiec od sharana tez ręcznie robiłem. Ręce odczuły ale kasa została. Czesc idzie zrobic maszynowo. Na wolnych obrotach.



Sprzedam pod zamowienie nowe Navi i Antyrady.50% Taniej. Mam rowniez Seata Alhambre AFN.




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Prostowanie Felg bialekmleko 2 771 02-09-2021 20:44
Ostatni post: bialekmleko
  Plasti dip - Plasti lak - Malowanie felg i znaczków gumą. piotto0 20 66,066 30-11-2014 15:59
Ostatni post: piotto0
  Poszerzanie Felg macius4343 23 11,052 04-06-2014 01:08
Ostatni post: fishbone
  Tabela szerokości felg Scrappy 0 1,632 29-09-2013 13:13
Ostatni post: Scrappy

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name